Wpis z mikrobloga

Jeśli nie byłem na żadnej 18stce to jestem bardzo przegrywem? Oczywiscie swojej też nie zrobiłem
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
@Ferb co tu sie w komentarzach dzieje xD jak sezon osiemnastkowy to byl cudowny czas i wcale nie trzeba było byc na kazdej #!$%@? jak szmata chociaz ja bylem
  • Odpowiedz
Swojej nie robiłem, bo nie lubię być w centrum uwagi, ale osiemnastki znajomych to była super sprawa. Dzień nastawał, a myśmy chcieli się jeszcze bawić.
  • Odpowiedz
zrobię swoją dla znajomych z internetu na działce - myślę, że to fajny pomysł

@lukija: Też tak myślę. Czy możemy przyjechać? ( )

Z innych ciekawych info to mam 31 lat i nigdy nie byłam na weselu.

@janeeyrie: co
  • Odpowiedz
@Ferb nie martw się chłopie. Mi ojciec zmarł jak miałem 18 lat, a że moja klasa pełna bigatych dzieciaków to każda 18 była grupą imprezą i też mnie wszystkie niemal ominęły. Jedyne co to sobie studniówki nie odmówiłem.
  • Odpowiedz
@Ferb: A czujesz się z tego powodu przegrywem? :D
Sama zaproszeń miałam kilka, poszłam tylko na jedną z czystej przyzwoitości, z której i tak zmyłam się po dwóch godzinach, przed północą, bo chciałam lecieć już do domu, pograć i iść spać xD Swojej oczywiście też nie robiłam, za to ile się nasłuchałam jak to będę żałować z tego powodu, że to nie wypada plus to, że na żadne nie chodziłam,
  • Odpowiedz
@Ferb: tez nie bylem nie robilem a przegrywem nie jeatem. Wez przestan sie zastanawiac co jwst ok a co nie tylko zacznij zyc . robic co lubisz. Albo poznawac nowe rzeczy
  • Odpowiedz