Wpis z mikrobloga

#gry #steam

Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem dla usługi grania w chmurze.
Widzę ze jest parę serwisów jak liquidsky, snoost, simplay, paperspace, geforce now

Mam własnego steama i kilka gierek z promocji, chciałbym od czasu do czasu pograć i nie chce kupować konsoli, czy specjalnie pc do gier.
  • 9
@pytamsie1223: Jak mało grasz to LiquidSky może być opcją. Może bo jakiś hiper dobry nie jest - działa i tyle :D
Jak masz jakiś tablet czy energooszczędny laptop to może ci się zwrócić Liquidsky. Zależy co chcesz osiągnąć
Widzę ze jest parę serwisów jak liquidsky, snoost, simplay, paperspace, geforce now


@pytamsie1223: Praktycznie wszystkie są ulokowane w Stanach przez co opóźnienia są znaczne i traci się sporo na płynności.
@fervi: jestem graczem okazjonalnym, czasami jak mnie najdzie to posiedze nad gierka 5-7 godzin, przez 2-3 dni, przejde i poźniej nie gram przez 3-4 miechy. jak patrzylem na snoost to w najtanszej wersji jest 50 zl za miesiac bez ograniczeń czasowych.
przyjołem ze komputer do gier żeby było taniej to stacjonarka z gtx 1060 wyniesie ok 3500zł. wychodzi mi 70 miesiecy grania w wersji sd, a majać na uwadzę ze mogę
snoost


@pytamsie1223: Tylko z tego co widzę to "comming soon" jak inne cloud gamingi. Niestety Onlive kaput ...

Dlatego moim zdaniem lepiej emulatory gier i pograć w najlepsze klasyczne gry. Ja przechodzę (czasem) Fire Emblem z GBA ... jakoś życie do przodu idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fervi: to comming soon mi umknęło, dzięki.
Albo szukać mirka z dobrym kompem i wykupić sobie u niego jakiś pakiet i godziny gdy go nie ma w domu i zrobić hamatahi, plus to wspołdzielenie na steamie.
@pytamsie1223: Teoretycznie możliwe, ale obawiam się i tak wysokich pingów. Nie wiem, nie wiem. Nie kupuj Sony, bo oni kupili Onlive :D

Od biedy kup konsolę i z niej zrób cloud gaming xD