Wpis z mikrobloga

I ja dziś dostałem paczkę, przyszła do pracy i musiałem czekać cały dzień aby ją odpakować, ale totalnie mnie zaskoczyła, nic nie zwiastowało, że to będzie dziś. W każdym razie - dzięki Wam za paczkę (nie podaliście nicka, więc nie mam jak wołać ( ͡° ʖ̯ ͡°) (a imion nie będę podawał w poście)! Jeśli to zobaczycie, to odezwijcie się na priv, podeślę linka do Sami-Wiecie-Czego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pierwsze co - tak zapakowana paczka przetrwałaby wszystko, nadepnięcie na Lego, pojedynek z Nokią 3310 czy walkę z kijkiem posmarowanym gównem. Drugie - widać, że w pakowaniu brała udział kobieta, nie dało się ukryć. Niestety byłem tam zaaferowany walką z pianką, że nie pomyślałem, żeby zrobić zdjęcia opakowania ( ͡° ʖ̯ ͡°). Co do prezentów - myślałem, że mam silniejszą wolę, ale jednak te słodyczne zrobiły jesień średniowiecza z mojego dzisiejszego planu żywieniowego i znikają w zastraszającym tempie. Resztki na jutro (zobaczymy, czy się uda ;) ). Piwa uwielbiam, zwłaszcza nowe, chociaż DawidKb z blogu blog.DawidKb.com nie jestem, ale raczej posmakują ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak przeczytałem "mam nadzieję, że nie kupiłeś", to w pierwszej kolejności pomyślałem o nowej części książki, ale TEGO to się nie spodziewałem (òóˇ). Rękawica natomiast będzie ozdobna, za ładne reniferki xD (a tak serio, to w ubiegłym tygodniu kupiłem rękawicę, coś mnie podkusiło ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).
No i czym są te przeklęte likiery i czy można je pić solo? :D

#wykopoczta
Pobierz DawidKb - I ja dziś dostałem paczkę, przyszła do pracy i musiałem czekać cały dzień a...
źródło: comment_SFlWWiXhFYJNGkxFYEKrfWi2gfXXu81V.jpg
  • 10