Wpis z mikrobloga

Cześć, noszę się z zakupem tabletu 7.9 > 9.6 ale pewnie nic ciekawego nie znajdę i ostatecznie będzie to 10.1 z czego koniec końców nie będę zadowolony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Potrzebuję tabletu do wieczornego przeglądania internetu, już mnie denerwuje przeglądanie czegokolwiek na 5.5 calowym ekranie, a na laptopie 17 cali jednak jest to nie wygodne, dlatego szukam mniejszego rozmiaru, jeśli macie jakieś rady jakie marki i modele są teraz na topie i w rozsądnych cenach, nie ukrywam że celuje w chińskie marki, widziałem że często są kupony na telcast i onda może coś od nich?
Tablet powinien mieć:
7.9>9.6 cali
Rozdzielczość od 1200x1080
Cena ok. 250$
4gb ram
64gb pamięci
Android 6.0 wzwyż jeśli producenci nie aktualizują softu to chociaż custom romy.

#android #tablet #aliexpress #gearbest
  • 3
@korpoglut: teclast t8? W sumie spełnia twoje wymagania, można dostać poniżej 200 dolarów jak się popatrzy
huawei honor pad 2, podobna cena, ale troche słabszy, tyle że marka (w teorii) troche pewniejsza

jakbyś chciał moge ci też sprzedać onda v80 plus 8 cali, bo mi zalega, odpalony ze 3 razy, kupiony z gearbest ;)
@korpoglut: celowałbym w większą rozdzielczość jeśli mogę coś doradzić, a dłuższą metę wkurza pikseloza... ja mam zamiar kupić mipada 2 generacji wyjątkowo ładny i tani. bateria długo trzyma, ekran jak w ipadzie.