Wpis z mikrobloga

Protip dla posiadaczy #iphone : Urządzenie strasznie Ci zwolniło i zaczęło lagować? Zastanów się nad wymianą baterii - jej zużycie powoduje ograniczenie wydajności sprzętu. Przed wymianą mój #iphone6 osiągał w AnTuTu niespełna 45tys punktów. Po wymianie baterii na nową w tym samym teście osiąga już 75tys punktów (nominalna wartość nowego telefonu wg. tego bencha to 78tys punktów). Wynik? Telefon nie zacina się, wszystko działa super płynnie na najnowszym #ios ¯_(ツ)_/¯
#apple
  • 13
@wojciechowsky: No, to dobry telefon. Tez bede zmieniał baterie. Między 6,6s,7 i 8 są tak nieznaczące różnice, ze nie warto dopłacać. Dopiero X jest ciekawy, ale to sobie kupie jak bedzie za 2,5k. A powiedz jeszcze ile za baterie i czy skomplikowana operacja ? Kiedyś wymieniałem przyciski od głośności to był dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@wojciechowsky: ( ͡° ʖ̯ ͡°) @pieczywowewiadrze: No zdziwiłem się właśnie, miałem i 6 i 6s i różnica dla mnie była niezauważalna i ograniczała się tylko do 3D Touch. Ale ja tez jestem bardzo zwykłym userem. Ale X dla kogoś kto jest przyzwyczajony do przycisku home to jest jakieś nieporozumienie