Wpis z mikrobloga

Chcę kupić tablet na Androidzie do 2 000 zł. Tablet ma być używany przez nastolatka - głównie do gier, oglądania filmów na YT, przeglądania internetu i FB.Generalnie powinien być na tyle wydajny aby dało się grać w bardziej wymagające tytuły bez przycinki oraz mieć 32-64GB pamięci wew, min 8 cali.

Na chwilę obecną rozważam Huawei MediaPad M3 8.0 64GB, no ale to model z 2016 i nie wiem czy warto go kupować na końcu 2017. Może znacie jakiś interesujący model z tego roku? Bo ten rynek jakoś w miejscu stoi i nic sensownego znaleźć nie mogę.

#tablet #android #huawei
  • 10
@jolus_: a nie rozważales nintendo switch? kupiłem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony. p.s. wiem ze ekran mniejszy ale zawsze w razie potrzeby mozna podpiac pod tv, do tego juz na starcie może grać 2 graczy.
@jolus_ Jak do gier to tylko Shield, ale to 7. Używałem 2 lata, sprzedałem i dalej służy kumplowi. Aż trochę sprzedaży żałowałem bo wyszedl L2 Revo.
@jolus_ A Amazon niemiecki czy Uk nie ma? Bo usługę masz międzynarodowa i nie ma problemu z reklamacją czy gwarancją. Ja na DE kupowałem, ale się nigdy nie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
@franaa: Nie chcę sprowadzać, zawsze mam z tym pecha i coś jest nie tak. Potem tylko nerwy i czas tracę, a tego drugiego mam niewiele. Wolę zakup w PL. Na prawdę moje typy są złe i nie kupię nic dobrego w tej cenie?
@jolus_: Hej! Mimo że M3 jest z 2016 to ma topowy procesor Kirin 950 i serio - daje radę! :) Do Twoich zastosowań pasuje również M3 lite z tego roku - ma cztery głośniki, które przy oglądaniu filmów robią świetną robotę.
@Huawei_PL: M3 Lite mimo, że z tego roku to jest jednak słabszy. Zamówiłem wczoraj M3 8" - mam nadzieję, że nie będę żałować. Szkoda tylko, że wersja 64GB LTE jest dostępna w sklepach jedynie w kolorze złotym i będę go musiał ukryć pod etui.