Wpis z mikrobloga

@jurek-xd: KIedyś to były gry #!$%@? a teraz to nie ma gier. Gothic najlepszy kwik nie ma lepszego RPG chruuum, nie nazywaj się graczem jeśli go nie skończyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: Gothic to oczywiście dobra gra i się nieźle przy niej bawiłem, ale jak ktoś wypisuje, że przechodził każdą część 20 razy to xDDDD kilka razy można przejść ale bez przesady. Ci ludzie to chyba nie widzieli innej gry nigdy na oczy albo mają komputery z lat '90
  • Odpowiedz
@jurek-xd: Dla mnie dobra ale seria The Elder Scrolls lepsza. Kompletnie za to nie rozumiem spuszczania się nad nią w Polsce, źle napiszesz o Gothicu to #!$%@? dla niektórych gorsza obraza niż danie jego matce w twarz. 200 razy przechodzić Gothica krzycząc że on jeszcze powróci a mod tworzony 10 lat w końcu zostanie wydany aby tym razem móc przejść grę 500 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner: No tak, bo fani Gothica wcale nie "stukają się pisiorami" wrzucając takie obrazki jak OP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież luźna atmosfera jest to sobie komentujemy.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: nie przeszkadzaj sobie w pracy
a myślisz że co ja robię, grzebię sobie w jajkach!?

ej ty bordo wyluzuj, bo to wy cały czas mówicie o tym jaki gothic jest super. Ta gra jest sto razy bardziej zabugowana niż skyrim, no i mechanika też jest słaba jak na czasy powstawania. A grafika w jedynce wygląda obrzydliwie, w dwójce jedynie mnie się podobała. Chcecie to grajcie, ja wam nie bronię. Ale
  • Odpowiedz
Chcecie to grajcie, ja wam nie bronię. Ale ile można xD


@jurek-xd: Idź pisać w tagach z tymi zajebistymi grami jak Skyrim, z popularnością zgaduję, jeden post na dwa dni. XD Tylko nie płacz, że ludzie mają na nie #!$%@?. :D
  • Odpowiedz
@Hatespinner: teraz to cię gościu chyba posrało. Porównujesz jakiegoś crapa w którego jeszcze kilka tysięcy januszy gra w polandii tylko do gry która ma codziennie 20-30k osób dziennie, które grają w nią na steamie. Subredit r/skyrim ma koło 500k subskrypcji, to więcej niż wykop ma użytkowników. Z jakim januszem ja tu siędzę, po prostu już się nie ośmieszaj
  • Odpowiedz