Wpis z mikrobloga

Kilka godzin temu odebrałam swoją #wykopaczka od @likelioninzion i naprawdę - jest cudowna, Mircy! ()

Dzień nie zapowiadał się dobrze - byłam niewyspana, zła, zmęczona i na dodatek przy odbiorze paczki z punktu DHL rozładował mi się telefon - na szczęście Pani z punktu poratowała mnie ładowarką, żebym mogła podać PIN odbioru paczki, co mnie uratowało, bo już myślałam, że będę musiała jechać drugi raz (°°

Kiedy wróciłam do domu (nawet nie zdjęłam butów i kurtki) i otworzyłam paczkę od mojego Mirka oczy zaświeciły mi się jak znicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) W pięknie zapakowanym pudełku znalazłam:

- grube skarpety - w sam raz na długie zimowego wieczory z mirko,
- urocze i mega ciepłe kapcie renifery - rozmiar jest super, a przydadzą się, gdy już wstanę od mirko by przygotować sobie...
- gorącą czekoladę pitną o smaku wiśni! Już się nie mogę doczekać aż jej spróbuję! (òóˇ),
- uroczego Pana Pingwina - jest śliczny, muszę mu wymyślić fajne imię ʕʔ,
- rękawice kuchenne z reniferami - możecie wierzyć lub nie, ale niedawno wyrzuciłam swoje, bo były już mocno zużyte, te mi się bardzo przydadzą i są baaardzo ładne ( ʖ̯),
- spinacze z głowami reniferów - przydadzą się do pakowania prezentów na święta i do spinania notatek :3,
- łyżka drewniana z tagiem #tylkomirko, bo wiadomo co jest w moim sercu ( ͡° ͜ʖ ͡°),
- czapkę Mikołaja, jest świetna! :D,
- górę słodyczy - Marsy, Chupa Chupsy i Kinder Niespodziankę ().

Najbardziej ze wszystkiego podobał mi się... długi list! Mirku, cieszę się, że chciałeś się ze mną podzielić Twoim doświadczeniem! Trzymam kciuki (wiesz za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i mam nadzieję, że odblokujesz PW żebym też mogła się czymś z Tobą podzielić (ʘʘ)

Dziękuję Ci jeszcze raz za super paczuchę i do zobaczenia wszystkim w następnej edycji!

#wykopoczta #wykopaczka #czujedobrzeczlowiek
Pobierz
źródło: comment_CGmRo4tTzl4byVdv34szFPbmFaIEJQwd.jpg
  • 15
i mam nadzieję, że odblokujesz PW żebym też mogła się czymś z Tobą podzielić (ʘʘ)

Będą nudesy ( ͡ ͜ʖ ͡)