Wpis z mikrobloga

Tak jak nie lubię TVP Info,tak jednak cieszę się że w tej sprawie nazywają rzeczy po imieniu, grillują i pokazują Polakom jak wyglądała złodziejska reprywatyzacja w Warszawie,to co się działo to jest wstyd wszystkich rządów oraz Prezydentów miasta stołecznego Warszawy od 1989 roku.

#polityka #neuropa #4konserwy #tvpinfo #tvpis #jaki #hgw #reprywatyzacja
Kielek96 - Tak jak nie lubię TVP Info,tak jednak cieszę się że w tej sprawie nazywają...

źródło: comment_zKrzYtr0US8nukp27Wbr5NCOG1aT83Sb.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kielek96: dokładnie tak. To jest złodziejstwo na najwyższym poziomie, żeby koleś kupił prawa do kamienicy za 1,5 tysiąca złotych, a mieszkania sprzedał potem za około 3 mln. Pewnie sam milion poszedł na łapówy dla urzędników bo nie wierzę że nikt wcześniej tego nie chciał zbadać.
  • Odpowiedz
@pax_psychicae: @Damage_Controler: @Lipathor: Oczywiście że zaangażowanie polityczne telewizji publicznej jest naganne,przecież wiele razy to mówiłem i publikowałem ich żenujące manipulacje,ja tylko powiedziałem że cieszę się że nagłaśniają to co się działo w Warszawie,całą TVPiS oceniam 100 % negatywnie

PiS również ma sporo za uszami jak na przykład SKOKI czy chcęć upolitycznienia wymiaru sprawiedliwości,dlatego liczę tutaj na aktywność mediów opozycyjnych,póki jeszcze są bo boje się że po
  • Odpowiedz