Wpis z mikrobloga

Hej. Szukam basenu we Wro w którym nie umrę z zimna. Próbowałem sportowego w Aqua- ale jest to przegięcie, zimno jest spoko dla startów, ale marznięcie przez 40 min to grube przegięcie. Basen zewnętrzny w aqua był ok, ale w zimie odpada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wroclaw #basen #silownia
  • 12
@woda48: na wejherowskiej masz zwykle 27 stopni i to nie jest zimna woda - to jest woda do treningu pływackiego a nie moczenia jajek. w Fitness Academy na Rogowskiej ostatnimi czasy temperatury poszły pod 29 stopni bo starym babom z aquaaerobiku, które chodzą tylko po to by móc powiedzieć że były, było za zimno.
@woda48: w aquaparku główny zarzut to że woda brudna, bo tory szerokie, są tory szybkie, tory wolne etc. woda jest cieplejsza niż na wejherowskiej i zimniejsza niż w FA. weź też pod uwagę, że na wejherowskiej codziennie juvenia trenuje, więc raczej nikt przy zdrowych zmysłach temperatury podnosić nie będzie.
@woda48 No niestety, na basenach sportowych temperatura wody musi być w miarę niska. Ja zawsze przez pierwsze cztery baseny trochę się trzęsę z zimna, ale później jest już lepiej. Na koniec treningu to wręcz mi gorąco.

Jak Ci tak zimno, to albo podkręć tempo albo kup sobie piankę do pływania. Nie wiem jak inaczej można Ci pomóc.