Wpis z mikrobloga

@microtv: kolega @wooojtassss: ma racje. Ostatnio bylo 8800 i to bylo grube zejscie. i to jest cos w co z korekta mozna celowac i racjonalnie oczekiwac. Na 6 nawet bym nie liczyl przy obecnym marketcapie. Chyba ze naprawde stanie sie tak, ze ryby i korekta doprowadzi do tego, ze holderzy zaczna sie wyprzedawac - wtedy mozliwe jest zejscie do 6k. ale rly, wstrzasneloby to rynkiem na pewno :)
@ppai: Korekta musi nadejść, #!$%@?... musi, a powiem wam szczerze że to wszystko wygląda jak mega #!$%@?... bańka ponieważ mój znajomy z fabryki a mega intelektualista nie jest pochwalił mi się że zainwestował w bitka hm najpierw w #liska wszystkie oszczędności życiowe. Sam bitka nie kupuję ponieważ jest strasznie wolny, jak coś to hodlinguje w ETH i LTC bo zejście z multi portfeli na multi portfle trwa 20 minut max a
@microtv: przciez byla przedwczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) kurde sluchaj, czy korekta musi wygladac tak jak z definicji? przeciez krypto to nowy instrument, z kolei btc jest pierwszym instrumentem ktory z kryptowalut osiagnal taka kapitalizacje i zasieg/spolecznosc. jesli tyle ludzi na raz inwestuje i nawet na gorkach wklada pienidzw to popyt obecnie jest tak wielki, ze nie ma tu miejsca na tak wielka korekte.

BTC jest i
@ppai: masz dużo racji, ale zobacz na wykresy lajtka podwójna góra to nic nowego myślę że korekta idzie i to ostra jeśli o #ltc chodzi to gdzieś to pozomu ~45 Jewro. Myślę że to iż drugi szczyt na górce jest wyższy niż pierwszy mówi tylko o przegrzaniu rynku. Sam wiesz że jeb.. tetery robią swoje i przecież mogą je zacząć drukować na miliardy dziennie, będzie korekta ale tylko po to aby
Pobierz
źródło: comment_oQf0NprOKyv600EFeH3uQOfgv8gVWuhG.jpg