Wpis z mikrobloga

@szurszur: Co bardziej wpływa na sytuacje regionu, garstka oszołomów którzy nie mają żadnego poparcia, czy oficjalny czynnik zachęcający z wielkimi sukcesami do formalnej apostazji z szeregów swojego narodu? Liczy się faktyczne działanie, a nie głośne krzyczenie.

Inna sprawa, że nasza dyskusja jest akademicka. Cały ten obrazek jest tylko humorystyczny. Serce boli, że drugie miasto Polski jest poza granicami, ale miasto to przede wszystkim ludzie, a tych już dawno tam nie ma.
@Justycjariusz: Wybacz, ale ciagniesz dyskusje nie na temat. Nie pisałem o tym kto ma wiekszy wpływ, ale gdzie sa mocniejsze tendencje separatystyczne. Nieliczni i rozproszeniu Polacy na Ukrainie nie stawiaja tego typu postulatów.
Inna sprawa, że podpinanie KP pod separatyzm oznacza powtarzanie ruskiej propagandy, bo to ona taka ich wykładnie rozpowszechniła. Przeceniasz też ich znaczenie.
@szurszur: Od prawa i lewa ruską propagandę sieje. Albo ukraińską. Trzymajcie mnie ludzie bo nie wytrzymie XD

Nic nie podpinam to raz, tylko daje ci przykład, żeby pokazać jak mało znaczy RAŚ. Tak mało, że nawet wydawanie KP już więcej miesza w tej materii niż krzyki garstki oszołomów. Ale proszę bardzo, ja pisze nie na temat. Jak dla ciebie krzykacze bez poparcia świadczą o jakichś tendencjach to jak rozumiem, że jak
@Justycjariusz: Dawanie KP nic nie miesza, bo albo ich posisdacze wyjeżdżaja z Ukrainy, albo zyja w rozproszeniu. Jak był reportaż o Pogoni Lwów to też mówili, że wielu szybko wyjeżdża i cięzko stabilne szkolenie mlodych roczników zorganizowac.
A ci na Slasku już nawet za granica szukaja poparcia. bez watpienia to sa mocniejsze tendencje niż wydawanie KP, których celem jest głownie transfer tych ludzi do Polski.