Wpis z mikrobloga

Mam super #protip dla wszystkich którzy mają #boldupy o #antykoncepcja

Bierzecie swoją drugą połówkę na wycieczkę do Cieszyna, idziecie na czeską stronę, kupujecie za jakieś 72-75 zł bez recepty jedną taką tabletkę na zapas. Datę to ma do 2020 jak nie lepiej. Wsadzacie do szuflady i trzymajcie na czarną godzinę. Przy okazji robicie sobie #fotografia 20 zł z rotunda w ramach #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_dB6LDsZ63GNLknregzebsG66kMQm93Wk.jpg
  • 47
@asert4: Tzn. ja mieszkam w UK i na tej podstawie mogę powiedzieć. Pierwsza wizyta u ginekologa rozmowa o dostępnych metodach, umówienie na drugą wizytę z założeniem spirali. Wszystko za darmo w miłej atmosferze.
@nint: ostatnio miałem sytuację awaryjną z moim różowym więc szybko ginekolog ( mamy prywatne leczenie) i recepta bez problemów. Pare lat temu w podobnej sytuacji bez recepty zapłaciłem za tabletke 150 zł, z recepta zapłaciłem jakoś 35+/- zł więc jak dla mnie to spoko.
@nint mam lepszy protip. Idź do lekarza POZ, poproś go o receptę, zrealizuj receptę, włóż opakowanie leku do szuflady na czarną godzinę.
Ps: jeśli lekarz POZ nie będzie chciał wypisać Tobie recepty, ma obowiązek wskazać lekarza który to zrobi, aczkolwiek większość lekarzy tylko upewni się że nie masz przeciwskazan do stosowania leku