Wpis z mikrobloga

@blantek: Gatunek? Słownik? Zakładam, że chodziło o podatek? Czyli z PDM mam 100% pewności, że nic nie zapłacę podatku? A lepsza gwarancja pod jakim względem?
@LrPrl: nie mam pojecia co wpisalem na telefonie, ale ogolnie chodzilo o vat. 100% to nie, ale ta przesylka nie ma CN22 i wyglada jakby zostala nadana wewnatrz strefy (holandia) i pocztowcy ja przepuszczaja dalej. juz 5 takich odebralem, kazda o wartosci powyzej $100.

gwarancja jest duzo lepsza bo po pierwsze jak nie dojdzie albo dojdzie zepsute to dostajesz zwrot kasy albo resend i przeprosiny. na gearbest wozisz sie tygodniami a
@LrPrl: mozesz i zaplacisz wtedy koszty przesylki, tj nie zwroca ci calosci.
niektorym BG obiecywalo zwrot vatu w takim wypadku. mi nie, pewnie to zalezy z kim gadasz. ale jak obiecane to z takich rzeczy sie wywiazuja. wiec zagadaj do supportu i spytaj zanim zamowisz. na 99.9% vatu nie bedzie ale jakby wpadlo to z wlasnej kieszeni ci nie oddam. nikt ostatnio sie nie skarzyl a mirki zamawiaja duzo.

jesli cena
@blantek: Ja znowu odwrotnie, wole jakoś GB, ale jak tak polecasz BG to hmm, sam nie wiem ale chyba się skuszę, ty tylko 425zł za całkiem spoczko smartfon...
@blantek: @jmyung: Skoro tak stawiacie sprawę to zamawiam. Choć jeszcze się waham delikatnie ze względu na GPS. Używacie sporo GPS? Dobrze działa? Ja sporo na gps jeżdzę i gubienie sygnału nie jest mi wcalę na rękę ;p
@LrPrl: taka uwaga, w tej wersji 3/16 zostaje ci 7GB z hakiem wolnego. to malo jesli lubisz instalowac jakies gowniane aplikacje i gierki. oczywiscie mozna rozszerzyc pamiec o microsd.
@blantek: Będę karty sd używał. Ogólnie gierek nie instaluje, trochę aplikacji tych najbardziej podstawowych, najwięcej muzyki i audiobooków. Więc karta powinna być OK chyba ;p