Wpis z mikrobloga

Mireczki z Rzeszowa, czy ktoś kojarzy białego Quashqai'a +2 z tablicami R1 York? Chętnie się dowiem, a wydaje mi się, że z taką tablicą będzie łatwy do namierzenia.

Akcja z dzisiaj obwodnica, nasz bohater blokuje lewy pas obwodnicy jadąc jakieś 50, przed nim pusto. Szeryf nie myśli, aby się usunąć, więc wciskam się na prawy, który jedzie szybciej, zatrąbiłem delikatnie i mu pokazuje, żeby chłop przyspieszył bo blokuje troszkę. Chłopaczka mocno to widocznie zabolało, że ktokolwiek śmiał mu zwrócić uwagę i zaczął mnie ścigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw się równa, i coś tam się wydziera, w sumie zaśmiałem mocno kiedy ktoś pokroju Augustina Egurroli rzuca się w białym autku. Podjeżdżamy na światła i zaczyna się wydzierać, że jestem kozakiem, żebym wziął sobie relanium, kiedy spokojnie mu mówię, że tylko blokował pas i mu delikatnie zwróciłem uwagę. Zaczyna mnie wyzywać od kretynów i debili po czym wjeżdża mi na matkę. Generalnie #!$%@?ło potencjometry wieśniactwa, kiedy nie możesz szeryfowi nawet zwrócić uwagi i Ci jeszcze matkę zwyzywa.

Obyś się kolego potknął i ten głupi ryj sobie rozbił.

#rzeszow #kierowcy
  • 3
@MatthewT17: Znam typa, wieśniak straszny. Ma podjazd pod domem, ale parkuje auta przy głównej blokując widok na wyjeździe z bocznej ulicy bo mu się nie chce wycofywać. Kiedyś kupił sobie motocykl, chopper dość drogi model, ale że nie ma uprawnień to jeździł tylko w kółko po osiedlowej drodze, wzbudzajac śmiech wśród sąsiadów.