Wpis z mikrobloga

W tym roku Mikołaj przyjdzie szybciej i wszyscy zostaną obdarowani swoją chmurką z tagami!( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Prawie każdy użytkownik lubi tagi polska, heheszki, ciekawostki, swiat, europa, polityka, rozrywka i zainteresowania postanowiłem więc, że nie będe ich brał pod uwagę. W taki sposób mapa tagów jest bardziej spersonalizowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Z góry przepraszam za ujawnienie preferencji seksualnych niektórych mirków ( ͡ ͜ʖ ͡) )

Tylko @Pjongjanska_ferma_zolwi poprosił o specjalny kształt chmury umieszczam na mirko. Cała reszta plików dostępna jest w tutaj

Pan Bogdan spod tagu #bogdansymulant ʕʔ
źródło: comment_g9vXBRxkB8B9iLoZCq0YECO3oDIyLzTU.jpg
  • 75
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (512)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kugyrudy @Suburbian @PieszyRz1 @wujeklistonosza @Baldor @Barbarajanina @Futhark @prosty-sposob @kolak68 @crystalHaze @Agafun @rudnik-marcin @sesh_ @Majkel91 @ohiro @0zI @bestdeal3 @nasato @lasowit @vito_corleone
@Bogdan191: serio w moich głównych zainteresowaniach znajdują się #4konserwy, #imigranci i #motoryzacja ? jeśli tak, to chyba czas usuwać konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a tak serio, to może plusowałem jakiś szajs z takimi tagami, ale nie przypuszczałbym, że to "ważniejsze" niż to, co faktycznie mnie tu interesuje...

@Bogdan191: da się dostać się od Ciebie dostać "wsad" z danymi konta, co brałeś pod uwagę? (chyba
źródło: comment_9dEDJhLWqK2wA208uua1Q8oyLMoB7NHR.jpg