Wpis z mikrobloga

@kom3ntator: Pijąc w stronę mojej rodziny Udowadniasz publicznie że jesteś nastoletnim albo już 20 paro letnim nieudacznikiem który bije konia całymi dniami i wyjada z gara swoich stwórców, a nie jesteś tym za kogo się podajesz. może podaj czas i miejsce to ci pojadę w stylu Budda Spencera co... za dopierdzielanie się moich do rodziców?? co wpisy pajacu uswasz.
#danielmagical
WichsenMelinarna3Uc - @kom3ntator: Pijąc w stronę mojej rodziny Udowadniasz publiczni...

źródło: comment_4b7N1T6dcYbomOIRKrj1l8fqsw38eQbT.gif

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WichsenMelinarna3Uc: Przeczytawszy Wasza kolezenska wymiane zdan orzekam co nastepuje:

WichsenMelinarna3Uc'a uprasza sie o wyjecie kija z d--y i uswiadomienie sobie ze znajduje sie na tagu gdzie 90% postow to trolling.

Pozdrawiam Anna Maria Wesolowska
  • Odpowiedz
@Fexo: Ale Pani wesolutka może ja jestem troszkę lepszym trollem ?? Odwołuję się!! Bo to ja doprowadziłem do tego że tamten osobnik zaczął parować. XD Ps. ja jak najbardziej biorę wszystko tutaj serio i pokładam wiarę we wszystko co się tutaj pisze... Wyrok niesprawiedliwy.
  • Odpowiedz
@WichsenMelinarna3Uc: Byc moze tak w istocie jest, jednakze Pana adwokat nie dostarczyl niezbednych dokumentow na czas. Wynikiem czego wyrok zostal wydany na podstawie dostepnych na ten czas dowodow.
Pozdrawiam!
  • Odpowiedz