Wpis z mikrobloga

  • 147
Jazda 40 na 90 przy dobrych warunkach powinno być karane tak jak jazda 90 na dozwolonej 40 .
Nosz #!$%@?, jak się boicie jeździć to #!$%@? w domu zostać proszę
#polskiedrogi
  • 54
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Jaracz_Joint jeśli masz zamiar tamować 50aut za sobą w dobre warunki jazdy, to kup sobie rower ja #!$%@? zaoszczędzisz na nerwach innych, mniej zagrożenia stworzysz, zaoszczędzisz na ubezpieczeniu i przy okazji będziesz zdrowszy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Jaracz_Joint zdanie na ten temat też chyba zależy od punktu odniesienia. Jeśli będziesz jechał z żoną do porodu i przed tobą jakiś pseudo kierowca w słoneczny dzień będzie jechał 40 na 90 i nie będziesz miał jak go wyprzedzic to zapewne będziesz wtedy wspominał sobie słowa "kup helikopter" a pod nosem "co za #!$%@? na prostej suchej drodze spowalnia cały kordon aut".
Na prawdę rozumiem, każdy jedzie jak uważa. Nie popieram przekraczania
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@toxarz człowieku, jest 1.12 ciężko sobie wyobrazic, że śnieg może się pojawić już w październiku, a co dopiero grudniu? Tamowanie ruchu mówiąc "mam letnie opony bo jestem biedakiem i nie stać mnie na zimowe" lub po prostu "mam #!$%@? na bezpieczeństwo jazdy daje pół zimy na letnich" brawo :)

Jak wyżej wspominałem. Jezdnia była sucha jak tytoń w szlugu, opony nic do tego. Cały rok spotyka się zjebow, którzy jadą prędkością traktora
  • Odpowiedz
@opalony: Nie wiem czy wiesz ale jak droga jest zimna tj bliska 0 ryzyko poślizgu też jest większe. Lepiej dmuchać na zimne chwilowe oblodzenie i już na drzewie i po zniżkach :>
No byłem na letnich bo miałem wgniecioną felgę a warsztat miał zepsuty sprzęt do wyważania ;d Na szczęście już naprawili i mogę jeździć normalnie ale też nie 90 po śniegu xD
Lubisz #!$%@?ć fajnie ale mi szkoda golfa i
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@toxarz nie xrozumiales mnie. odnoszę się tym zdarzeniem do sytuacji całorocznej. W lecie też są cyrki z fajtlapami na drodze.
Jeżeli dla Ciebie jeżdżenie 90 po suchej nawierzchni to #!$%@?, to nie chce mi się wierzyć, że kiedykolwiek jechałeś 200.. nawet w NFS.
Fajnie, że naprawili bo byś jeździł cały rok na letnich :P
Nigdy po śniegu nie przekroczyłem 60km/h nie zależnie od samochodu czy opon. Ale jeżeli warunki na to pozwalają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@analintruder2000 wiesz, rozumiem jak jest ślisko czy niebezpiecznie. Ale spotyka się kierowców i to wcale nie starych wiekowo, którzy przy słonecznym +30stopni jadą prędkością "traktorowa"
  • Odpowiedz
@opalony: No to się dokładnie nie zrozumieliśmy ;P
Na dobrej drodze tj suchej powyżej 0 i z dobrą widocznością jak ktoś jedzie 60 w niezabudowanym to faktycznie przydałby się dodatkowy pas dla takich ciuciów ;d ale jak ktoś tyle jedzie w złe warunki to rozumiem gościa i sam tak jeżdze; p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AliShaheedMuhammad nie zawsze się da? XD

@wykopiwniczanin napisałem, że jest nakazem? Napisalem, że powinno być ostrzej karane spowalnianie i tamowanie ruchu. Do obraźliwych zwrotów się nie odniose, nie chce się do Ciebie zniżać bo mnie pokonasz doświadczeniem.
Miłego popołudnia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@toxarz to co napisałeś w ostatnim komentarzu probuje napisać w każdym swoim pod tym postem. W jak najprostszy sposób. Mam nadzieję, że nigdy nie będziecie się spieszyć do szpitala, czy na ważne spotkanie jadąc po idealnej drodze a przed wami zawalidroga :)
Choć też mam świadomość, że nie każdy jest dobrym kierowcą i choćby świeży kierowcy jeżdżą wolniej.. ale wtedy czyż nie mają listka na swoim aucie?
  • Odpowiedz