Wpis z mikrobloga

@koprzywa: 36-28 w nomenklaturze europejskiej? Wtedy na hamerykańskie wychodzi 26-28 xD w dziale damskim lub dziecięcym. Serio.
W czasie gdy pracowałem w Lee/Wrangler, potrafiły przyjść do nas takie szczypiorki z mamusiami. Modele skinny męskie miały najmniej 29, czasami 28 w pasie. A bywało, że taki dzieciak miał 27 XD to co się robiło ? Brało damskie np. Scarlet od Lee, zrywało metkę, na której było zdjęcie kobiety i wręczało XD i
@koprzywa: odsyłaliśmy, bo co innego mogliśmy zrobić? Choć przyszło takich dwóch, nowoczesnych i oświeconych, chyba ciepli i z buta zechcieli model Scarlett czyli skinny. Ba! Jednemu nie pasowały, bo były uwaga.. za obszerne XD to koleżanka dała mu Toxey czyli super skinny, ale też grymasił. Taki to w wietrzne dni, chodzi po płotach i ogrodzeniach.
@koprzywa: tez znam ten bol i #!$%@? ciezko cos dostac, mi udalo sie raz dorwac dwie marynarki w malutkim sklepie niesieciowym, czasem tam maja takie rozmiary, ale w zadnym wiekszym nie widzialem, no i ja to w sumie jeszcze w mniejsze niz 36 wchodze xd, niby #!$%@? 10kg na silowni ale to praktycznie nic nie zmienilo i tak w rozmiarze ubran