Wpis z mikrobloga

Czesc, chce zapisac sie na kurs angielskiego. Poziom obecny wg testow to A2. Ostatnio zakrecilem sie kolo szkoly Speak Up. Polecacie? Ma ktos jakies doswiadczenia z ta szkola? Bylem juz raz, warunki typu czas/kasa mi pasuja, jednak za duzo nie wiem o systemie nauczania. Slyszalem ze ciezko nieodplatnie zerwac umowe. Do tego dodam ze duze znaczenie dla mnie ma motywacja, ktorej sam z siebie mam malo. Chcialbym temat zalatwic do konca roku (isc tam czy nie) i zwracam sie o pomoc. Dzieki i pozdrawiam:)

#nauka #angielskizwykopem #angielski #szkolajezykowa #english
  • 3
  • Odpowiedz
@mrowa176 to jest sieciowka więc szkoła szkole nie będzie równa. Chodziłem do nich. Małe grupy i stawiali na konwersacje. Do tego dość sporo materiałów do własnej pracy. Co jakiś czas rzucają promocje i możesz negocjować indywidualnie. Jeśli chcesz spróbować to nie wybieraj zbyt długiej umowy a na taką będę Cię na pewno naganiali
  • Odpowiedz
  • 0
@gumioki no właśnie celuje w 8 miesięcy, właśnie przez problemy z motywacją chce jak najkrócej żeby ewentualnie zrezygnować. Możliwość bezpłatnej rezygnacji to dla mnie ważna sprawa, a naczytalem się że tam robią problemy. Celuje w Warszawę/speak up na Ursynowie w ken center
  • Odpowiedz