Wpis z mikrobloga

#folx #telefony nowy operator 29/mc SMS i rozmowy free, 20gb neta. Sprawdźcie apke na #android i #ios na razie jest tylko na zaproszenie. Dajcie mi znać to wam wyślę.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@H4v3n: Ale w 30 min numeru nie przeniesiesz przecież :D też mam zaproszenie i na 3 miesiące za free, kojarzysz czy da się po 3 miesiącach zrezygnowac normalnie? aa i płacisz za dowóz karty?
  • Odpowiedz
@szarley ja próbowałem dziś kilka razy zamówić kartę to nie było wolnych kierowców ;( Generalnie to też chciałem popróbować 3 miesiące za free a potem pewnie zrezygnować. Żadnej informacji o płatności za dowóz karty czy też w momencie rezygnacji po 3 miesiącach nie znalazlem
  • Odpowiedz
I jeszcze parę informacji - do końca grudnia nie ma opłaty startowej.
Z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili - czyli po tych darmowych 3 miesiącach bez żadnej opłaty.
Póki co kartę można zamówić tylko przez Ubera i z tego co wiem tylko w Krakowie. Od poniedziałku także w Warszawie.
  • Odpowiedz
Numery beznadziejne jeżeli ktoś chce wyhaczyc sobie coś ciekawego nie warto zawracać głowy. 450 0...... wszystkie ciekawe niby zajete a został sam chłam
  • Odpowiedz
własnie do nich dołączyłem, szybko sprawnie, fajne złote numery do wyboru. Jak ktoś chętny podaję Kod polecający - zaproszenie 06708032, dostajesz darmową subskrypcje - abonament, do końca miesiąca brak opłaty startowej. Ja dostałem kartę w 10 minut, dostarczył kierowca ubera. Jest jeszcze dużo ciekawych numerów do zarezerwowania, oczywiście kto pierwszy ten lepszy, a najważniejsze można przenieść ten numer do innej sieci, jak któs nie będzie zadowolony.
  • Odpowiedz