Wpis z mikrobloga

@EloBaza: Kindla classic już mam i też jestem mega zadowolony. Ale miałem w rękach paperwhite 3 i opcja z podświetlaniem jest mega szczególnie na takie dni jak teraz, kiedy w pochmurne dni w mieszkaniu mam szaro a nie chcę włączać światła w pokoju. Tylko cena takiego już jest wyższa. Miałem nadzieję, że Chinczycy już coś takiego wymyślili( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: 350 zł za nówkę? Kurde, że też to przegapiłem, a przecież to było oczywiste, że będą promocje z okazji Black Friday...
A tak przy okazji, teraz czytnik bardziej opłaca się kupić ze Stanów czy z NIemiec? Bo z tego co kojarzę, to z przesyłkami z Niemiec trzeba coś kombinować, bo nie chcą przysyłać do Polski, tak?
  • Odpowiedz
A tak przy okazji, teraz czytnik bardziej opłaca się kupić ze Stanów czy z NIemiec? Bo z tego co kojarzę, to z przesyłkami z Niemiec trzeba coś kombinować, bo nie chcą przysyłać do Polski, tak?


@potatowitheyes: na odwrót, ze Stanów w ogóle nie kupisz a z Niemiec wysyłają do Polski za darmo.
  • Odpowiedz
na odwrót, ze Stanów w ogóle nie kupisz a z Niemiec wysyłają do Polski za darmo.


@rudy2007: To się pozmieniało od mojego ostatniego zainteresowania tematem ;) Pamiętam, że ze Stanów przesyłka była bezpośrednio, ale za to z Niemiec trzeba było kombinować z przesyłkami. To w takim razie idę przeglądać niemieckiego amazona ;)
  • Odpowiedz
Dobra, a powiedzcie mi wykopki, dla rodziców po pięćdziesiątce, który Kindle będzie dobry? Moi dużo czytają i wydaje mi się, że to może być dla nich spoko prezent na gwiazdek.
  • Odpowiedz
@szymam: czy to dla młodych czy dla starszych - opcja z podświetleniem to #!$%@? mistrzostwo świata. Polecam kundla paperwhite 3, nie orientuję się w chińczykach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz