Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak uwazacie, jak to jest z tym wyznawaniem milosci po alkoholu? Spotykamy sie ze soba od jakichs 5 miesiecy. A znamy sie od jakichs 4 lat, ale przez wiekszosc czasu nie mielismy ze soba kontaktu. Wiem, ze od poczatku mu sie podobam. Po ponad miesiacu od naszego spotykania sie, spytal sie mnie po alkoholu, podczas seksu :D czy go kocham. Troche sie zdziwiliam i spytalam czy on mnie kocha, potwierdzil, ale nie bralam tego jakos na powaznie. Od tego czasu powiedzial mi jeszcze kilka razy, za kazdym razem po alkoholu, ze mnie kocha, ze jest we mnie tak bardzo zakochany. I, ze mowi to na powaznie, Ale nigdy nie powiedzial mi tego na trzezwo. Na trzezwo potrafi tylko powiedziec, ze mnie "bardzo uwielbia". Ja wiem, ze 5 miesiecy spotykania sie to jest malo jak na milosc. Pytalam go o to, czy kocha mnie tylko po alkoholu, ale stwierdzil, ze "nie" i tyle. Wiem, ze mu na mnie bardzo zalezy, ale wolalabym to uslyszec od niego kiedy jest trzezwy. #niebieskiepaski jak to jest z tym u was? #rozowepaski tez pytam :D

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania ja pierwszy raz powiedziałam, że kocham po miesiącu związku, właśnie po alkoholu. Na drugi dzień okazało się, że niebieski zapomniał xD kolejny raz wyznałam po kilku miesiącach, na trzeźwo. On również trzeźwo, jeszcze kilka miesięcy później. W jego przypadku po alko byłoby prawdziwie i tak, ale to trochę jak gra na kodach- najlepiej jak uczucie wyznaje ci ktoś w pełni tego świadomy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biauywilg: Ja z kolei odwrotnie, mówię że kogoś kocham tylko po alkoholu (tzn. kiedy oboje jesteśmy bardzo pijani), bo mam nadzieję, że zapomni i nie będzie z tego wielkiego halo. A ogólnie nie mówię facetom że ich kocham, uważam że to bez sensu.
zxc: Po alkoholu to dzwoni się do kobiet, które się kocha. Jak dzwoni do Ciebie pijany, to może nie mówić, że kocha. A to że zadzwonił, to świadczy jednoznacznie.

Zresztą, po alkoholu mówi się rzeczy, których na trzeźwo się człowiek, boi powiedzieć. Więc mówi to co siedzi głęboko w nim - znaczy kocha.

Inna sprawa.... jak się bzykacie regularnie, to czego się spodziewasz? Że jesteście friends with benefits? lol. Zejdź na