Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: Nie udzielam się pod tagiem, jestem tylko obserwatorem, ale gdy widzę ten wylew szamba jaki robi tu gówniarstwo, to proszę aby ten tag był zakopany jak najgłębiej i jak najmniej widoczny.
@idol89:

Nie. Zainteresowanie jest na tyle duże, że mireczki na pewno będą chętnie się udzielać w tagu, nawet bez polskiego kierowcy w F1.


i dlatego od siedmiu lat każdy fan F1 słyszy o bezcelowym kręceniu się w kółko, o wspominkach o niedzielnym rosole przy studiu Polsatu, "a bo kjedyś jak ja oglondałem to było jeszcze tankowanie?". Wiem, wiem. Brzmię trochę jak NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY WEJDZIE TA USTAWA, ale tak
@WuDwaKa: Bo nie ma tam aktualnie takiej aktywności jaka jest tutaj, byłeś tutaj na tagu nie wiem, tydzień temu? Może nawet nie, 3dni temu? Widziałeś atmosferę i jaki tu był spokój, a jak jest teraz, jak trochę postów zaczęło wychodzić do gorących? Pojawiły się jakieś #!$%@? z pato tagów, albo inne marne trolle. Niech białek wkońcu #!$%@? wprowadzi te moderowane tagi, bo idzie się wyhuśtać patrząc w jaką stronę to poszło.