Wpis z mikrobloga

Dziewczyna jest śliczna (spokojnie 9/10) i do tego wpatrzona w Harrego jak w obrazek. Widać, że są bardzo zakochani. Wniesie trochę świeżości do królewskiej rodziny. Do tej pory było tam dość sztywno. Nawet porównując tę parę i Williama i Kate widać ogromną różnicę. Porównajcie sobie wywiady obu par po zaręczynach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
InsaneMaiden - Dziewczyna jest śliczna (spokojnie 9/10) i do tego wpatrzona w Harrego...
  • Odpowiedz
36lat podczas gdy on ma 33 to jakieś nieporozumienie. Moglby sobie spokojnie 20 latke wziąć i to w dodatku swoją rodaczke. A to stara panna z bagazem emocjonalnym i nie tylko. Rozwódka ktora niedlugo wejdzie w menopauze.


@lubielizacosy: XDDDDDDDDDD ja nie wiem czy ty trollujesz czy nie, ale oboje są NADAL młodymi ludźmi, każdy ma jakiś bagaż emocjonalny - on pewnie ma większy niż ona XD a dzieci to by
  • Odpowiedz
Jak dla mnie, piękna kobieta. Ma śliczny uśmiech i przynajmniej w wywiadach sprawia wrażenie sympatycznej, dojrzałej, wiedzacej co mówi kobiety. A wy stulejki dupa cicho, bo pewnie jakbyście mieli na żywo do niej zagadać, to by wam żyłka pękła i pot okrasił wasze czoło a ona i tak by was zlała xD
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: JA #!$%@? LUDZIE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ ona naprawdę jest max 6/10 zrobione piersi na twarzy kilo tapety a i tak nie wygląda za pięknie. Ja nic do niej nie mam ale piszecie że ona jest 10/10 a jak ktoś ją realnie oceni to wyzywacie go od stulejarzy xD to wy jesteście stulejarzami bo #!$%@?ło się wam w głowach od nieporuchania i spuszczacie się nad każdą kobietą której twarz nie
  • Odpowiedz
36lat podczas gdy on ma 33 to jakieś nieporozumienie. Moglby sobie spokojnie 20 latke wziąć i to w dodatku swoją rodaczke.


@lubielizacosy: przy takiej różnicy nie dziwię się, że wziął starszą. 13 lat różnicy to jest tak dużo jeśli chodzi o mentalność i podejście do życia, że dwudziestolatka przy dużo starszym partnerze pełni rolę tylko i wyłącznie worka na spermę, bo w głowie dalej ma gówno.
  • Odpowiedz
Jak poprawić sobie humor będąc #!$%@?:
- wejdź w jakikolwiek wpis
- wylej swój jad na innych ludzi, których nawet nie znasz
- profit dzień udany

witamy na wykop.pl i w sumie jakikolwiek portalu pełnym nieszczęśliwych ludzi xD
  • Odpowiedz