Wpis z mikrobloga

Dawno nie widziałem takiego festiwalu #!$%@? jak pod tym postem, każdy wie kto gdzie i jak ją bolcował, ostry ból dupy, #!$%@? się w życie seksualne (krytycznie) kogoś kto może się na was wysrać XD Pudelek.pl 100%. A laska jest bardzo spoko imho z wyglądu.
  • Odpowiedz
@4kroki Twarz to akurat najsłabszy punkt, ma męskie rysy
Zresztą to jest kwestia gustu, nieraz mirki wrzucali tu jakieś laski z podpisem "10/10", które były dla mnie zwyczajnie brzydkie. Ta pani wyżej jest ok, ale męska twarz może odrzucać
  • Odpowiedz
@lubielizacosy:

90% z uwagii na majątek, sławe, pozycje, chyba nie sadzisz ze ta czarna jest z nim dla jego urody? XD

No pewnie, bo to wcale nie jest już sławna, majętna aktorka, dlatego leci na jego kasę, ja #!$%@? jakie tu siedzą stuleje mentalne xD
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Może z nim jest na przykład dlatego, że się dobrze dogadują i dobrze razem czują? Ja #!$%@?ę, jaką trzeba być amebą umysłową i mizogoniem żeby coś takiego wykluczać?
  • Odpowiedz
miej do dyspozycji nieograniczoną liczbe kobiet, młodych ładnych, weź sobie starszą amerykanke 6/10 max


@lubielizacosy: No tak. Przecież nie ma czegoś takiego jak miłość, zgodność charakterów, wspólne zainteresowania. Laska jest w zwiazku tylko po to żeby była super ładna i młoda. Kogo by obchodziły inne cechy kobiety!

Może i dobrze że nikt was nie chce piwniczaki bo przynajmniej nie tracicie czyjegoś cennego czasu.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: a gdzie napisałem ze milosci nie ma i zgodnosci charakterów? Napisalem tylko kogo sobie wzial xD sugerujesz ze tylko zgodnosc charakterow moze byc z jedną osobą na swiecie? Ona i tak juz jest rozwódką znaczy wielka miłość sie skonczyla bezpowrotnie..a i zgodnosc charakterow nie pomogla.
  • Odpowiedz