Wpis z mikrobloga

Jak dorobić sobie na copywritingu? Nigdy nie miałem problemów z pianiem i ostatnio się tym trochę zainteresowałem, bo fajnie by było, żeby coś wpadło, a że chodzę do szkoły i nie pracuje to jednak jakaś kaska by się przydała. Patrzyłem po stronach jak Textbookers, gdzie założyłem konto i walnąłem 12 precli, każdy 6/6, ale chyba dlatego, ze wyszły mi z tego bardziej teksty zapleczowe albo nawet tematyczne (kompletnie nie mam pomysłu jakbym miał lać wodę w np. 10 tekstach o tym samym i bardziej interesują mnie teksty tematyczne) i teraz wysłałem teksty do sprawdzenia by odblokowali mi coś więcej niż precle, ale z tego co czytałem stawki są tam raczej marne.
Istnieje jakaś strona gdzie jest sporo zleceń i lepsze stawki? Chodzi mi o coś takiego jak Textbookers, tak żebym nie musiał się sam rozliczać, bo to odpada. Obczajałem też Goodcontent i odrzucili mi tekst próbny. W sumie sam nie wiem czemu, chociaż do końca nie wiedziałem co tam pisać, bo dali mi jedno słowo kluczowe i nie miałem na to pomysłu i pewnie tekst wyszedł dosyć słabo.
#copywriting #praca #pracbaza #kiciochpyta
  • 4
@maciej__: Podczepiam się pod post. Moje zainteresowania również skłaniają się ku copywritingu, byłbym wdzięczny za wszelkie informacje jak zacząć itp. itd. Pozdrawiam :)