Wpis z mikrobloga

Zaorany hehe a to dobre-widziałeś chociaż do czego się ten link podany przez kolegę odnosił?

który pod płaszczykiem badań


Badanie ze znaleziska ukazało się wczoraj i nie mam pojęcia o co ci chodzi-portal NCBI z tego co wiem ma dobrą renomę-choć znam takie typy i mam nadzieje że będzie ci "połechtane"

Mimo wszystko dzięki za polecenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tamerlan: Czemu nie odniesiesz się do tego co napisałeś na samym wstępie-gdzie to zaoranie? przecież ty nawet nie wiesz do czego link podany przez tamtego kolegę się odnosił i co było w nim napisane( ͡° ͜ʖ ͡°) Kisnę z ciebie kartoflu i z wszystkich zafiksowańców ci "łechtających"
Czytałem całe 24 strony


@JaMam36lat: Właśnie widać:

Paediatric vaccines that include an aluminium adjuvant are an indirect measure of infant exposure to aluminium and their burgeoning use has been directly correlated with increasing prevalence of ASD

Animal models of ASD continue to support a connection with aluminium and to aluminium adjuvants used in human vaccinations in particular [12]


12. C.A. Shaw, Y. Li, L. Tomljenovic, Administration of aluminium to neonatal mice
@JaMam36lat: Dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeczytaj wstęp wrzuconego przez ciebie balasa (nie abstrakt) i skończ się ośmieszać. We wstępie jako fakt serwowane nam jest zmanipulowane badanie jako podparcie tezy.

Bardzo dobrze rzutuje na wiarygodność całego badania ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JaMam36lat: XD, czytałeś w ogóle cokolwiek, z tego co wrzuciłeś? Bo wygląda jakbyś nie przeczytał nawet wstępu do wrzuconej treści. Żenada...

Strona 2:

Paediatric vaccines that include an aluminium adjuvant are an indirect measure of infant exposure to aluminium and their burgeoning use has been directly correlated with increasing prevalence of ASD

Animal models of ASD continue to support a connection with aluminium and to aluminium adjuvants used in human vaccinations
@JaMam36lat: Czego tu nie rozumiesz?

We wstępie sugerowane czytelnikowi, że tak jest i #!$%@? + przypis do gównianego badania, które zostało położone przy metodologii.

Za takie coś z automatu powinni zabierać tytuły...