Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znajomość trwała 2 tygodnie, z dwoma spotkaniami, ja po czasie zacząłem być nudziarzem, bo zamiast dobierac sie jej ostro do majtek tak radza eksperci to gadalem.z nia jak zvkolezanka. Trochę ją wyidealizowałem, naopowiadała mi bzdur(iluzji) i się nakręciłem.

Po kilku dniach ciszy od ostatniego spotkania które było ok(bez seksu, miała opór, nie chciałem naciskać) postanowiłem, że przejadę się do jej miejsca #pracbaza zrobiąc jej niespodziankę. Zaskoczyłem ją, normalnie rozmawialiśmy, nie było widać, żeby jej to przeszkadzało.

Po czasie przyjechała siostra jej b. dobrej znajomej (nagle, jakby ją zwołała, żeby mnie spławić) i dołączyła się do rozmowy.
Nie zauważyłem nic podejrzanego do czasu aż zaczęła wypytywać przy mnie o innych facetów "jak tam sprawy z nimi" mojego targetu.

Target jakby niby zmieszana, niby nie, odpowiedziała coś w stylu: byli dla niej źli itp. i zerwała kontakt, czyli #logikarozowychpaskow . Niedługo musiałem zwijać więc zarzuciłem, że przedzwonię do niej wieczorem i sobie jeszcze pogadamy - powiedziała ok.
Pytam się o której kończy pracę, dostałem info - że ona się odezwie. Myślę, nie mam pewności, powiedz o której - na pewno zadzwonię - skoro zapewniasz, no dobra (tu pewnie błąd, że się na to zgodziłem, ale jej #zaufanie )

Wracam do domu z myślą, że dobra lajcik wszystko fajnie... A tu co? Czekam... Czekam... Zapadła się pod ziemię. Dosłownie. 2 dni, zero odzewu. Napisałem jej tylko smsa, że jest mi przykro ale skoro tak pogrywa to ja nie chcę dalej ciągnąć tej znajomości (myślałem, że zagram jej na emocjach, nie pykło)

Teraz nasuwają mi się myśli:
Na bank #!$%@?łem to, że zacząłem być nudnym #przegryw
Być może nagadali jej głupot na mój temat (dość szybko też się ujawniłem jej co robię, branża marketingowa)
Jest tępa i niepoważna, dlaczego? Na samym początku znajomości mi powiedziała, że będę ojcem jej dzieci i że ona nie umie żyć bez penisa <- to mi też uświadomiło, że mogła mnie tym zmanipulować.

Czy po takim spartaczeniu, da się jeszcze coś z tego ugrać? Chociaż żeby tylko sprowadzić do #seksy bo laska mnie mega kręci. Laska ma 19 lat. Ja 21 i 8 swinek na koncie.

Coś się #!$%@?ło i do końca tego nie rozumiem.
Z góry dzięki za wszelkie opinie i rady.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania:

byli dla niej źli itp. i zerwała kontakt

Ewidentnie dziewczynka wyznająca motto "Łobuz kocha najbardziej".

ja po czasie zacząłem być nudziarzem, bo zamiast dobierac sie jej ostro do majtek tak radza eksperci to gadalem.z nia jak zvkolezanka.

No to jak nie dałeś jej do zrozumienia, że jesteś boskim alvaro i samcem alfa (który, jak trzeba, to i rzuci nią o ścianę), to na seksy nie licz¯\_(ツ)_/¯