Wpis z mikrobloga

Miraski, mam pytanie do tych co biorą antydepresanty/inne specyfiki. Co mogę kupić dla zwiększenia poziomu serotoniny? Przez jedną przykrą sytuacje w życiu czuję wewnętrzną blokadę w stosunku do radości. Chciałbym lekko podnieść poziom dopaminy, legalnie oczywiście. Braliście coś, co naprawde pomagało? I nie powodowało przy tym efektu zamułki. Pozdrawiam #pomocy #antydepresanty #depresja
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@MojoR33 jak chcesz kupować na lewo to i tak lepiej sprawdzi się MDMA, amfetamina czy ketamina. Prawie wszystkie antydepresanty podbijające serotoninę zaczynają działać po 2-3 tygodniach regularnego przyjmowania. A te co działają od razu to głównie zamulają
  • Odpowiedz
@MojoR33: @liter_wody: Amfetamina podnosi dopaminę ale serotoniny już nie bardzo. Z legalnych 2-FMA porównywane do dekstroamfetaminy. Nie ma naćpania tylko subtelne podniesienie poziomu dopaminy.
Jeśli chodzi o serotoninę to nielegale odpadają bo większość działa jako releaser. Czyli podnosi poziom neuroprzekaźnika mocno ale w krótkim czasie. Przy długotrwałym stosowaniu powoduje obniżenie poziomu serotoniny. Także tutaj tylko wizyta u lekarza i antydepresanty. Ewentualnie microdosing LSD (maksymalnie 10ug dobowo) ale to
  • Odpowiedz