Wpis z mikrobloga

@zarazumre mam dla ciebie propozycję wykraczającą nieco ponad ustalony budżet ,
Szczerze polecam słuchawki Sony

https://www.ebay.com/p/Genuine-Sony-Digital-Noise-Cancelling-Headset-Mdr-nc31em/1529597421

Posiadam je od premiery xperii z2 (chyba jakoś od czerwca 2014). W tej chwili nawet grają, nie miałem z nimi jeszcze żadnych problemów , (nie licząc miliona zgubionych gumek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), do tego jakość dźwięku jest ekstra

Dodam że Xperia padła martwa już z 1,5 roku temu, obecnie używam
@zarazumre: KZ ZST + srebrny kabelek + tipsy/pianki (te z kompletu są okropne) - ludzie porównują te słuchawki i z np. dziesięć razy droższymi i nie powiem, za ~50zł to jest rozbój, na 99% nie ma w podanej przez ciebie kwocie niczego lepszego.

Innymi "bang for the buck" z tanich dokałówek są Urbanfun i mrice e300, ale tych słuchawek w uszach nie miałem, więc za nie nie ręczę.
@IamHater: zastanawiam się. jakim cudem słuchawki się nie gubią jak są odpinane kabelki od głośniczków? zastanawiam się nad kupnem bo coś wyczytałem że xiaomi #!$%@? jednak są :< a napaliłem się na nie, więć czytam teraz o tych KZ ZST tylko boje się zgubić słuchawki np jednej xD
@ShpxLbh: nie ma szans żeby pin ci się wypiął np. przy pociągnięciu za kabel, jest wciskany naprawdę ciasno i głęboko. Ogólnie jak celowo nie będziesz celowo wypinać (po co?) to nie musisz się obawiać takiej możliwości.

Jak chcesz czegoś sensownego się dowiedzieć na temat słuchawek to forum.mp3store i head-fi, oczywiście znajdą się i opinie przesadnie optymistyczne, ale nie da się zaprzeczyć że te słuchawki mogłyby kosztować np. 300 zł i nie
@ShpxLbh: inaczej tzn? są dwie wersje kolorystyczne - czarne i niebiesko-fioletowe

Ale nie kupuj stąd, czemu miałbyś? 130 zł, z czego 90 dla Janusza za to że za ciebie kupił na ali/gb.

https://www.gearbest.com/kz-zst-_gear/

Na aliexpress możesz sobie wziąć od razu ze srebrnym kabelkiem, podobno poprawia jeszcze granie:

np tu

No i tipsy są beznadziejne, jak nie masz innych pozostałych po jakichś starych słuchawkach warto wydać te 15-20zł na gumki albo pianki,
@ShpxLbh: e, jak patrzę to na allegro są i aukcje za ~60zł, nie martw się, tych słuchawek nikt nie podrabia xd. Możesz jeszcze się zarejestrować na forum mp3store i w komisie zobaczyć czy nikt nie sprzedaje.