Wpis z mikrobloga

#neuropa sirjus biznes. Chłopaki są na tropie kolejnego spisku TVP. Okazuje się, że w podziemiach na Woronicza, trwa eksperyment polegający na klonowaniu członkiń klubów Gazety Polskiej. Projekt nosi roboczą nazwę "Grażynka". Łatwowierni wierzą, że TVP po prostu #!$%@?ęła się w podpisie jednej i tej samej babci, ale nie doceniają oni determinacji w czynieniu zła i pożogi przez siły PiS. Przejrzeliśmy pana plan, panie Kaczafi!!!!!1111onenoneone

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #biedaumyslowa #4konserwy #spiseg #tvpis #bekaz @saakaszi
  • 14
  • Odpowiedz
@Tajch: chciałbyś mieć z życia ułamek tego co ja, panie bordo-przegryw z zaawansowaną paranoją, który dla podbudowy własnego, żałosnego ego, musi wierzyć w największe bzdury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tajch:
Co jakiś czas, zażenowany poziomem takich jednostek jak ty, popełniam sobie harakiri przez pastę o serwerowni. Możesz natomiast wierzyć, że jestem płatnym trollem, możesz nawet wierzyć, że jestem Jarkiem Kaczyńskim we własnej osobie, jego kotem albo nawet duchem jego bratowej.

Wrzucając taki gówniany kontent, kręcąc wyssane z palca afery, udając kompletnych kretynów jak w przypadku tej pani wyżej, jeśli komuś robicie dobrze, to co najwyżej partii rządzącej. Nie potraficie tego
  • Odpowiedz