Wpis z mikrobloga

@Primusek: Nie mówię, że wszyscy, ale kiedyś tag #4konserwy to była ostoja Korwina, wolności i akapu. Teraz poza nielicznymi niedobitkami - są tam głównie zwolennicy konserwatywno-socjalnego systemu.
  • Odpowiedz
  • 100
@jaqqu7 to była szopka przed wyborami. Wtedy też było #!$%@?, że Morawiecki młody to liberał i w ogóle PiS wcześniej obniżał podatki. Cel był jeden, zjednać sobie #!$%@? na PO kuców, a teraz połowa z nich i tak zostanie z PiS, bo "przynajmniej lewaków dupa boli".
  • Odpowiedz
@Yahoo_: Przykro patrzeć jak pod tagiem np. widziałem wpisy, że super ustawy inwigilacyjne są, a uczciwy człowiek nie ma się czego bać i różnie inne rakotwórcze stwierdzenia w dyskusjach.
  • Odpowiedz
rzykro patrzeć jak pod tagiem np. widziałem wpisy, że super ustawy inwigilacyjne są, a uczciwy człowiek nie ma się czego bać i różnie inne rakotwórcze stwierdzenia w dyskusjach.


@jaqqu7: przynajmniej wiadomo jaki poziom intelektualny reprezentowały kuce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yahoo_: No cóż mogę poradzić, gardzę PiSem prawie równie mocno co lewactem. Jak PiS boli dupa, też mnie to cieszy, ale jednak ból dupy lewactwa jest ciekawszy.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: tag #4konserwy odzywa przed wyborami. Ja za kazdym razem glosuje na Korwina. Tydzień przed wyborami analizuje partię i zawsze wychodzi ze glos na krula to najlepsza opcja. Obecnie nie oplaca się pisać o Januszu bo do wyborów daleko. No i @Andreth robi robotę za prawicę osmieszając lewaków
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Porzucili ideały dla napawania się bólem dupy lewaków. A co tam Korwin mówił? Ach tak, mówił, że poglądy obyczajowe polityka nie mają znaczenia, bo liczy się gospodarka. Teraz jego byli uczniowie wolą 500+ i kontrole państwa, a najbardziej wolnorynkową partię w sejmie uważają za wroga. Ale najważniejsze, że gejów nie ma i że państwo zadba, żebyśmy w niedzielę nie chodzili do marketu.
  • Odpowiedz