Wpis z mikrobloga

Karny #!$%@? ze szczerego złota dla #inpost. Kilka dni temu zamówiłem rzecz do #paczkomaty, dziś ją odebrałem i... w mojej skrytce było zupełnie coś innego, za to z poprawną etykietą adresową. Otwierając paczkę zauważyłem paragon który wystawiła firma z drugiego końca Polski w porównaniu z lokalizacją sprzedającego. Napisałem już maile do sprzedającego i firmy która sprzedała rzecz którą dostałem. Niech to szlag.
#zalesie #januszebiznesu #oszukujo
  • 8
@foxbond: To jeszcze lepiej. W takim razie karniak dla sprzedającego. Paczka była adresowana do mnie, do paczkomatu który wybrałem, etykieta zawiera poprawne dane sprzedającego. Rzecz była zapakowana w papier firmy DPD(?). Ale to dziwne.
Zobaczymy co odpisze mi sprzedający i firma od której dostałem przedmiot.
Czy pisanie do InPostu w tej sprawie ma jakikolwiek sens?
@camillo1128: jakis czas temu sprzedalam dosyc drogą kurtke na olx. Nadalam ją w pacxkomacie bez etykiety. Kilka dni pozniej babka do mnie pisze, że dostała jakieś ksiażki, wyslala zdjecie otwartej paczki, zgadzała sie etykoeta (moj nr nadania i dane). Zadzwoniłam na infolinie inpostu, powiedzieli że czesto sie zdarza, że kurier pomyli przesylki. Kurtka sie nie odnalazla a ja czekam na reklamacje czyli zwrot kasy trzeci miesiac
@camillo1128: jakis czas temu sprzedalam dosyc drogą kurtke na olx. Nadalam ją w pacxkomacie bez etykiety. Kilka dni pozniej babka do mnie pisze, że dostała jakieś ksiażki, wyslala zdjecie otwartej paczki, zgadzała sie etykoeta (moj nr nadania i dane). Zadzwoniłam na infolinie inpostu, powiedzieli że czesto sie zdarza, że kurier pomyli przesylki. Kurtka sie nie odnalazla a ja czekam na reklamacje czyli zwrot kasy trzeci miesiac


@sylahaj: Jak można nie
@sylahaj: Widziałem, ja pracuję w branży - choć w konkurencyjnej firmie, i w głowie mi się nie mieści, że można nadać przesyłkę bez etykiety I BEZ OPISU chociaż ręcznego. Pomyśl sobie, że te etykiety są przyklejane dopiero na terminalu więc jeżeli kurierowi trafi się więcej, niż jedna bez etykiety to zgaduj zgadula...
Kurier nakleja od razu jak wyjmuje z paczkomatu. Dostaje info o takiej paczce jus wczesniej przexies wiec wszystko ma przygotowane. Na mojej paczce byla nazwa odboircy nr tel itd. Nawet i bez tego oaczka nie ma prawa zaginac no ale life is brutal