Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy. Zdechła mi skoda fabia pod Magnolią w Wrocławiu. Akumulator działa, pompa paliwa oraz reszta drobnych rzeczy jest sprawna. Nie wiem co jest grane, nie znam się na samochodach a za parę dni potrzebuje samochodem jechać do Białki Tatrzańskiej gdzie mam opłacony pobyt na 4 dni. Czy ktoś może mi jakoś pomóc? Znajomy mówił że przydałby się ktoś kto potrafi podłączyć laptopa i diagnostykę zrobić. Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek pomoc...dziś już jest późno ale może jutro ? ( Niedziela ).

#wroclaw #skoda #pomocy #awariasamochodu
  • 35
@JeromeRF: wpierw chciałem chociaż tą diagnostykę zrobić. Może być dzięki temu oszczędził koszty lawety itd.. ciężko z kasą mam (,) + nie znam żadnego dobrego mechanika w Wrocławiu..
@PtactwaWiele: nie odpala. Przyjechała do magnoli bez problemów. Akumulator zmieniany na nowy był w tamtym roku, próbowaliśmy na kablach odpalić ale znajomy stwierdził że to nie to, efektów zresztą nie było.
@Paniol: przy samym parkingu, od wjazdu z Legnickiej po lewej stronie na pewno jest jeden, co prawda nie wiem jak zaawansowany, bo kojarzę tylko szyld z wymianą oleju, ale może akurat. A po drugiej stronie Legnickiej, między Magnolią a McDonaldem jakby, jest ulica z całą masą warsztatów.
@Paniol czyli obd2 tam siedzi.
Pytanie o ten check, jak przekrecasz kluczyk na pozycje 1 to check sie swieci caly czas?
Przynajmniej w Oplu powinien gasnac, jesli nie gasnie to znaczy ze cos siedzi w pamieci. Moze tutaj jest podobnie.