Wpis z mikrobloga

Polecam moje znalezisko o tym, że PO i Nowoczesna odmówiły potępienia komunizmu ze względu na dzielenie społeczeństwa. Warto sobie link zapisać i używać go, gdy jakiś ich zwolennik znowu będzie przekonywał, że nie są żadną lewicą, a centrum. Warto też użyć, gdyby ktoś w porównaniu ich i PiSu pisał, że PiS to bolszewicy lub PRL bis, a nie oni.

https://www.wykop.pl/link/4033271/platforma-obywatelska-i-nowoczesna-odmowily-potepienia-komunizmu/

#polityka #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #polska #komunizm
  • 10
@Lord6Infamous: W linku można znaleźć:

"Uchwała, którą przygotował klub Kukiz'15 poparta przez PiS, to uchwała, która dzieli społeczeństwo i uderza w środowiska lewicowe. To jest żenujące. Poprawka, którą przygotowała Platforma Obywatelska i pan Bogusław Sonik jest znakomita" - powiedział Krzysztof Mieszkowski (Nowoczesna).


W tej uchwale są po prostu bzdury. Stwierdzenie, że lewackie rewolty zawsze prowadzą do terroru i zbrodni to po prostu kłamstwo. 1905 r. - lewacka rewolucja, zaczęła się od
@mopo: Nie interesuje mnie co robi PO i Nowoczesna. Odnoszę się do twojej wypowiedzi:

Warto też użyć, gdyby ktoś w porównaniu ich i PiSu pisał, że PiS to bolszewicy lub PRL bis, a nie oni.


Tak, PiS to mentalni bolszewicy i neokomuna. To, że PO jest niewiele lepsza (kiedyś myślałem, że niewiele gorsza) nic tu nie zmienia.