Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem studentką trzeciego roku w warszawie. Pochodzę ze wsi i mam bardzo ubogich rodziców, do tego trochę #patologiazewsi i połowę pieniędzy wydają na alkohol i fajki, a drugą połowę na spłatę długów za telewizor, kuchenkę, pralkę, stary sprzęt rtv i agd kupiony kilka lat temu, bo hehe bierzesz teraz, spłacasz potem. Mi cudem udało się wyrwać z tego środowiska i pójść na studia. Problem taki że od rodziców niewiele dostaję, w sumie to same grosze typu 200 zł miesięcznie, które nawet na jeden bilet do kina nie starczą #pdk. Do tego nie mogę liczyć na stypendium socjalne, bo gospodarstwo domowe przekracza próg. Ponieważ studiuję dziennie to czas na pracę mam tylko w weekendy. Pracuję w sklepie gdzie w sobotę i niedzielę robię po 12 godzin. Daje mi to dochód tygodniowy 240 zł, dzięki czemu po wszystkich weekendach wychodzi mi niecałe 1000 zł. Niedużo ale za tyle da się przeżyć.

No ale teraz jak PIS chce zamknąć sklepy w niedziele to nie przeżyję. Po prostu nie ma opcji. Za 500 zł nie da się utrzymać w tym mieście. Na prawdę jestem tym wszystkim załamana, cała się trzęsę, chociaż jak bym miała chłopaka to bym w kimś znalazła oparcie, a tak to wielki #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dosłownie zostanie mi tylko wyjście na ulicę i sprzedawanie się. Nawet teraz jak to piszę to mam łzy w oczach.

Serdeczne nie dziękuję wszystkim zwolennikom pisu i płatnym trollom na wykopie dzięki którym moje życie zaraz się załamie. Parafrazując stonogę, ale mnie teraz kukle swędzą, mimo że na tego karakana nie głosowałam.

♯pis ♯bekazpisu #zakazhandlu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling #polityka
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem studentką trzeciego roku w w...

źródło: comment_U5YN1xWN3R9kbGvEfQWdMt6cx67PLKE9.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
Dosłownie zostanie mi tylko wyjście na ulicę i sprzedawanie się.


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli rynek usług seksualnych się rozwinie. Tak jak argumentowano można znaleźć pracę w innej branży i sama już doskonale widzisz w której się ulokować. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@markkk92: no dokładnie
Może nie każdy chce pracować w syfiastej pijalni wódy wśród sebków, albo w maku by śmierdzieć dzień i noc frytkami. Odpowiedzi na poziomie "idź pobiegaj" jak przy wpisach o depresji.
  • Odpowiedz
Co ty pierdzielisz, na dzień dobry dostałaś stype z uwagi na niskie zarobki rodziców jak mieszkasz w akademiku to jeszcze masz dodatek mieszkaniowy. Możesz dorabiać po godzinach .. jak się chce to się da. Tyle powiem
  • Odpowiedz
OP: Liczyłam na wsparcie, ale jak zwykle mizoginia wyszła na tym portalu i mnie dodatkowo dobiła. Studiuję trudny i wymagający kierunek i w przeciwieństwie do osób się tutaj wypowiadających, nie mam w tygodniu dni wolnych. Poza tym dużo nauki po zajęciach i tak wygląda moje cudowne życie eh.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop}

  • Odpowiedz
LubieżnyMichał: @AnonimoweMirkoWyznania:

Dosłownie zostanie mi tylko wyjście na ulicę i sprzedawanie się. Nawet teraz jak to piszę to mam łzy w oczach.

Dramatyzujesz, niby studentka a umysł masz na poziomie 14-letniego gimbusa. Ojej sprzedawanie się, podejście masz ak na picrel ---podobna Somalia umysłowa. Mentalnie to ty już jesteś prostytutką skoro rozważasz taką opcję.

chociaż jak bym miała chłopaka to bym w kimś znalazła oparcie, a tak
AnonimoweMirkoWyznania - LubieżnyMichał: @AnonimoweMirkoWyznania: 
Dosłownie zostanie...

źródło: comment_IIYAQ24TntSN8D54R9jdsONx0CUr9MNd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja też nie mam dni wolnych, ale cisne pracę w branży na 3/4 etatu + studia i nie biadole XD tzn biadole, ale tylko mężowi, że spać mi się chce XD nawiasem 3 rok to najwyższa pora na robotę w branży bo same studia są nic nie warte ;P
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kupa ludzi siedzi na dziennych i pracuje na tygodniu. Nie na każdym wykładzie trzeba być. Można też przepisywać się do różnych grup.

Dasz sobie rade z wygospodarowaniem jednego dnia w tygodniu na robote albo 2 popołudni po 6 godzin. Nie mniej współczuje 1 bezproduktywnego dnia. Shit happens.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wymelduj się od starych! Długi im narosną za mieszkanie i przejdą na Ciebie. Potem będziesz musiała się użerać z sądem, że jednak tam nie mieszkałaś.
  • Odpowiedz
Dosłownie zostanie mi tylko wyjście na ulicę i sprzedawanie się. Nawet teraz jak to piszę to mam łzy w oczach.


@AnonimoweMirkoWyznania: To gratuluję...#!$%@? jest milion opcji na dorobienie jeśli komuś się chce pomyśleć i żyć jako tako godnie, ale nieee...lepiej pójdę wystawić dupę bo jestem taka biedna..a to nie wymaga myślenia. #podludzie których się powinno znakować... Sprzedawaj coś w przedsprzedaży na allegro(coś czego nie masz fizycznie a kupisz
  • Odpowiedz