Wpis z mikrobloga

@wiaderkoo: Przecież na strzeżonych robią to samo ;)
@bzooora: Kurde, stanąć ze dwa-trzy razy w tygodniu przez miesiąc, każdemu po 500zł za czerwone światło to się może nauczą. Albo przynajmniej wykorzystywać monitoring do karania.
  • Odpowiedz
@bzooora: w 17 sekundzie, jak się cofa nagrywający.... to trochę jak w Interstellar, jak Cooper dojrzał co robi Mann, tuż przed rozwaleniem pojazdu kosmicznego
  • Odpowiedz
@bzooora: powinni takiemu debilowi dowalić taką karę za uszkodzenie pociągu i narażenie zdrowia i życia pasażerów, żeby do końca życia spłacał. Może by pamiętał na przyszłość
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Tak, chodzi mi o to, że to trochę analogiczna sytuacja jakbyś miał czerwone światło na skrzyżowaniu, rozglądał się, a potem ruszał. Więc nie tyle powinien się rozejrzeć co po prostu stać i czekać na pociąg.
  • Odpowiedz
@marek-kalka: Ja #!$%@?ę, czy ty insynuujesz, że mówiąc o tym, iż na przejeździe należy się zatrzymać i rozejrzeć sugeruję następnie ruch niezależnie od tego, co się dzieje na drodze? xD Przestań wymyślać jakieś pierdoły, jakby się zatrzymał i rozejrzał zgodnie z przepisami(i tym co napisałem) to zobaczyłby a) pociąg b) migające, czerwone światła

w zabudowanych busach jak nie stoisz prostopadle do jezdni


@mikkeboss: Czyli jak nic nie widzi
  • Odpowiedz