Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
#!$%@?ąc od poglądów: skuteczny polityk to ten, który potrafi wyczuć nastroje społeczne, potrafi manipulować, ośmieszyć i zmusić przeciwników gry na jego warunkach. Politycy w Polsce to m.in. Jarosław Kaczyński, Donald Tusk czy Leszek Miller. Politykami nie są: Schetyna, Petru czy Korwin. Na zdjęciu JarKacz podczas dzisiejszych przemów opozycji nt sądów.
Pobierz djtartini1 - #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
#!$%@?ąc od...
źródło: comment_a5HoB8Y1QnmwoNWJ3CGiZDThBC2Ysem0.jpg
  • 22
@djtartini1: Tylko to jest na naszą szkodę. Tutaj nie ma debaty i ośmieszanie posłów opozycji argumentami, że nasze zmiany przyniosą takie i takie efekty. Ten pan teraz przegląda książkę, ze śmiesznymi kotkami bo po wysłuchaniu opozycji kiwnie głową i ustawy zostaną przegłosowane a wieczorem TVP odpowiednio wytłumaczy dlaczego PO było gorsze.
@ZaplutyKarzelReakcji właśnie odmówię - nie rozumiem gloryfikacji Kaczyńskiego. Bo obiektywnie rzecz biorąc co on wybitnego zrobił? Jedyne co potrafi to niszczyć, od lat dąży do jednego celu - zniszczyć wszystko i wszystkich którzy kiedykolwiek w jakiś sposób go obrazili, on jest po prostu napędzany nienawiścią. Nie ma żadnego pomysłu na ten kraj, ten człowiek po prostu prowadzi prywatną krucjatę #!$%@?ąc przy okazji Polskę.

Legenda trwa, bo jest skutecznie chroniony, żeby nie powtórzyć
@Rss8: nie masz nic mądrzejszego do napisania? Idź pałować Wipler do emeryta gdzie indziej.

@whiteglove: A ja inaczej na to patrzę tzn. pod katem umiejętności konsolidacji partii i zdobywania poparcia. On sam wie, że jest obciążeniem dla partii więc się chowa w cień kiedy trzeba. Schetyna tego do dzisiaj się tego nie nauczył
@whiteglove: Ogląda koty na luzaku w sejmie bo ma w garści partię rządzącą, marionetkową premier i prawie 2/3 senatu. To nie jest dowód na bycie zdolnym politykiem? Na pewno radzi sobie lepiej od naszej pożal się boże opozycji. W sumie to nie wiem czy bardziej to on jest lepszy w te klocki czy opozycja bardziej dupiata. Myślę że jak na razie to i jedno i drugie. Osobiście uważam, że nie ma
@chwed: Opozycja rządziła 8 lat więc ludzie mieli jej dość. Do tego sukcesywnie wbijanie ludziom do głowy, że Tusk to Niemiec, okradali Polaków a Nowak ma drogi zegarek. W kampanii obiecali to czego PO nie robiła czyli 500+, Mieszkanie+ i patriotyzm a do tego dobry ruch z uchodźcami. Kiedyś będąc w opozycji wystarczyło chodzić po TV i dawać wywiady, punktować rząd. Dzisiaj to już się nie sprawdza.
Opozycja rządziła 8 lat więc ludzie mieli jej dość.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Dzięki za info, nie miałem pojęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kampanii obiecali to czego PO nie robiła czyli 500+, Mieszkanie+ i patriotyzm a do tego dobry ruch z uchodźcami.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Czyli pomysł był. Czy mądry czy głupi, nie mnie oceniać, zobaczymy po latach, ja osobiście uważam, że idzie to wybitnie w złą stronę. Tylko jak