Wpis z mikrobloga

@Jewpacabraa: @obszczymur: No tak bo ludzie sie zagrywaja tak w exclusive'y namiętnie. Konsola = fifa w wiekszosci przypadków i reszta tytułów takich jak np. cod, bf itp., które są dostępne na obie platformy. W tym momencie na xboxa wychodzi PUBG, który jest najpopularniejsza gra na steamie, minecraft z crossplatformą, że można grać z kimś na telefonie, pc czy tablecie. Tak więc błagam was... Zejdzcie na ziemie.
A bym
  • Odpowiedz
@obszczymur: W takim razie źle zinterpretowałem Twój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupno Xkloca to najlepsze co zrobiłem w zeszłym roku. Nie wyobrażam sobie siedzenia na krześle przed kompem po 8h siedzenia w pracy. Kanapa/fotel i można grać!

Xbox Live Gold - mam stamtąd od groma rewelacyjnych tytułów, a kosztuje mnie to ok 150 zł/rok! Żyć nie umierać.
  • Odpowiedz
@brazylJA: stwierdziłem tylko fakt, że jest mniej exclusive'ów. To już do indywidualnej oceny czy warto czy nie warto. Na plus też np. kompatybilność wsteczna, choć mało kto z tego korzysta.
  • Odpowiedz
  • 0
@brazylJA No ja kupiłem PS4, bo ma dobre exclusive'y, nad Xboxem się wpierw zastanawiałem, ale kiedy mogę ich gierki odpalić na PC to mi taka konsola do niczego nie jest potrzeba. Komp mam pod tv podlączony, więc wygoda jest na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz
@brazylJA: no i spoko, ja też lubię pograć w starsze gierki, ale nie każdy lubi. Widzę wszystkie zalety i wady wszystkich platform i po prostu co kto lubi. Nie widzę sensu w popieraniu jednej opcji bo rozumiem że każdy szuka czego innego
  • Odpowiedz
@TomdeX: Ale rozumiesz, ze zeby zlozyc pc pozwalajace na granie w te gry, które sa na xboxa to musisz wydac minimum ze 3k (może troche mniej jak się budżetowo to zrobi) i mówię tu o kompfortowym graniu, a xboxa mozesz kupic za 999 zł.
  • Odpowiedz
@obszczymur: Ja nie mówię, ze ps4 ma gorsze exclusive, ze jest gorszą konsolą tylko bardzo kłuje w oczy gdy ktoś mówi hurr durr tylko ps4 super exclusive'y, a wy co tylko gears of war heh
  • Odpowiedz
@brazylJA: i słusznie, tak jak pisałem wszystko ma wady i zalety, a idiotyzmem jest zapatrywanie się tylko w jedną opcję - rozumiem, że można coś faworyzować, ale żeby o to walczyć? bez jaj, współczuje takim ludziom
  • Odpowiedz
  • 0
@brazylJA Gówno prawda, jakość grafiki aktualna na Xboxie S dorównuje tej na PC na średnich detalach, warto dodać że w niektórych grach nawet One S nie trzyma 30 klatek, o starym magnetowidzie nawet nie wspominając. To jest poziom PC za 2k.
  • Odpowiedz
@TomdeX: O mamy znawce tu. xD
Idąc tym tropem rozumiem, ze masz ps4 pro bo slimy też nie są tytatnami mocy i tez nie maja 30 klatek zawsze. Przeskok mocy miedzy one s, a one to 0.1 teraflop tak wiec wrecz niezauważalny. Trzymam kciuki zeby na pc za 2k dzialaly Ci najnowsze tytuły w srednich detalach. Ps. pamietaj, ze komputer to nie tylko procesor, ram, plyta glowna i karta graficzna.
  • Odpowiedz
  • 1
@brazylJA A ty nie rozumiesz że PC mam także do pracy? Miałem wybór PS4 czy XBox One MAJĄC już dobry PC. Koniec końców exclusive'y wygrały.
  • Odpowiedz