Wpis z mikrobloga

ja dzisiaj chciałem kupic u nich iPhone 8 64gb za 2700, ale zanim wpisałem dane do faktury to już ich nie było xd o 08:03 xd


@hurin: haha o to to, wypisz wymaluj dokładnie taka sama sytuacja jak u mnie, godzina też się zgadza xd udało mi się aktywować kod, super uradowany od razu przechodzę do danych do faktury, a tu patrzę, cena 3,4k... Wciskam wstecz, próbuję aktywować ponownie kod i
Zawsze staramy się proponować jak najlepsze ceny na dany moment.


@x-kom: Najlepsze dla sprzedającego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
A to, że klient sobie porówna i zobaczy, że gdzie indziej ma taniej to już "manager produktu" nie pomyślał.
@x-kom: wiem że jako pracownik x-komu jesteś zmuszony pisać takie pierdoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jeżeli @ksmk jest w stanie udowodnić że cena skoczyła w ciągu ostatnich dni to ten fakt nie wpisuje się w potocznie rozumienie określenia "dłuższy okres" i to jest samozaoranie
@karobagi: wyższa cena niższych modeli przy premierach 8 i X jest dla zniechęcenia klienta do zakupu starszego modelu i wymuszenia zakupu nowego. Skoro ma zapłacić więcej, to już woli dać więcej i mieć 8 czy X, ponadto przy premierach jest problem z dostępnością niższych modeli.
@NukeOps: zgodnie z informacją cena mogła ulec zmianie. W promocji przedstawiliśmy aktualną cenę katalogową. Pragniemy podkreślić, że nie stosujemy praktyk podnoszenia cen