Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzień pełny wrażeń- najpierw to,a parę godzin później po otwarciu przychodzi #madka ze swojom curom w wózeczku i zaczyna się na siłę wpychać w drzwi #!$%@?ąc z mojego opatentowanego PaleciakLite™ 8pak mleka ;-;. Nawet mi to przez myśl nie przeszło, zdarza się- rozpakowywałem dalej. W sklepie #!$%@? towaru przy półkach przygotowane do rozkładania i sprawdzenia z listą- widać że nie przejedzie wózkiem. Jednak co to dla niej, jedzie na siłę wykorzystując wózek ze śpiącym dzieckiem jako taran, normalnie wieża zgrzewek wody aż się wywróciła za nią jak morze czerwone za mojżeszem (,).

Podchodzi do kasy, kasuję- w miedzyczasie odbąknęła coś o dostawie. No nic, jako że każda normalna matka ZOSTAWIA wózek z dzieckiem przy kasie choćby nawet nie było dostawy odpowiedziałem, że przy dostawie najlepiej zostawić wózek na początku sklepu, z tego powodu że jest to bardzo mały sklep. (30m2 plus zaplecze 15m2)
Dostałem zjebę, że "JAK TO DZIECKO ZOSTAWIĆ SAME ŚPIĄCEEE REEEEE NIE WIESZ CO TO RODZICIELSTWO REEEEEEE, JA TU KIEDYŚ PRACOWAŁAM JESTEM NA RODZICIELSKIM REEEEEEE MAM DZWONIĆ DO MARTY WŁAŚCICIELKI?!!?!?". Ja trochę XD trochę #!$%@? że ja tu grzecznie a ta mi z mordą odpowiadam że to propozycja a nie nakaz. Zapłaciła i zaczęła wyjeżdzać tym swoim rydwanem z lokalu tak agresywnie, wiercąc się na progu (wózek szeroki, może 5 cm prześwitu w drzwiach) że obudziła tego swojego gówniaka XD.

Po jakiejś chwili przychodzi szefowa, podejmują z nią rozmowę która wygląda mniej więcej tak
`-Ja: Ej Magda jestem jakiś jebnięty czy coś
-Magda: XD
-J: no dobra wiem że trochę ale słuchaj
-J: *storytime*
-M: Nie no ja to w ogóle bym powiedziała żeby ostrożniej poruszała się po sklepie bo za towar zniszczony będzie płacić, nie znam tej babki zatrudniałam do tej pory tylko 2 facetów plus to co pracują teraz. A przecież każda kobieta z dzieckiem w wózku zostawia go przy kasie i nie ma z tym problemu. Jak przyjdzie następnym razem to mi powiedz to z nią porozmawiam o wychowaniu
-J: X #!$%@? D'

Swoją drogą Marta nie jest już właścicielką od pół roku (właściwie to franczyzobiorcą ale szczegół) bo nie płaciła haraczu dla żabki ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#grazynacore #madki #gorzkiezale #heheszki #pracbaza #zabka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
kaloszer - Dzisiaj dzień pełny wrażeń- najpierw to,a parę godzin później po otwarciu ...

źródło: comment_0YRHoqgUM91yAqEtDOOZBrDVSEae3rL4.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Swoją drogą Marta nie jest już właścicielką od pół roku (właściwie to franczyzobiorcą ale szczegół) bo nie płaciła haraczu dla żabki


@kaloszer to mnie zmyliło :P
  • Odpowiedz