Wpis z mikrobloga

Cipciaczek pyta ()

Czy posiada ktoś laptop 2-in-1 z potężnymi podzespołami (np. Lenovo Yoga 920) i może się podzielić doświadczeniami? Wygodnie się tego używa w formie tabletu, czy jednak jest to zbyt nieporęczne w codziennym użytkowaniu? Jest sens inwestować teraz w takie urządzenie zakładając, że będę wykorzystywać 100% jego funkcjonalności?

#pytanie #komputery #photoshop
  • 7
  • Odpowiedz
@KateAnkara: Mam Yoga 710 i bardzo przyjemnie się go (jej) używa jako komputera zapasowopodróżniczego :)
W formie tabletu bardzo rzadko z niego korzystam, raczej w ustawieniu "namiot".
Jeżeli chodzi o grafikowanie to musisz pamiętać że one mają błyszczące matryce, więc w niektórych sytuacjach mogą przeszkadzać odbicia (ale jakość obrazu jest bardzo spoko).
Co do wydajności - ja mam i5, 16 GB ramu i dodatkową kartę graficzną NVIDIA GeForce 940MX i komputer
  • Odpowiedz
@Jurigag @funeralmoon - dzięki za opinie cip cip ()

Mój tryb życia ogranicza się w zasadzie do pracy i studiów, czasem trafi się jakaś konferencja. Latam z laptopem tam i z powrotem podłączając się na miejscu pod różne monitory i rzutniki (i prąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wszystko pięknie gdyby nie to, że zintegrowana karta graficzna, procek starszej generacji i zbędne
  • Odpowiedz