Wpis z mikrobloga

Spodobał mi się telefon rugged Doogee S60. Używał go ktoś? W teorii fajnie się prezentuje, byłem już na niego zdecydowany, opinie niemal same pozytywne, no ale z drugiej strony nie jest ich jakoś dużo, stosunkowo nowy telefon i pewnie trochę niszowy. Plus szukając więcej opinii można znaleźć sporo negatywnych wpisów o samej marce Doogee. Ma ktoś z nią jakieś doświadczenia? Chiński szmelc? Problemy z software czy aktualizacjami? Czy może coraz lepsze smartfony i ten nowy S60 to wcale nie taki głupi pomysł? Szukam wytrzymałego telefonu z dobrą baterią i aparatem, oraz stabilnego do okazjonalnej pracy w terenie.

Orientuje się ktoś jak wypada w tym telefonie aparat w porównaniu do np. #xiaomi MI A1, którego wcześniej brałem pod uwagę?

https://www.gearbest.com/mobile-phones/pp_784633.html?wid=11
Liczę, że w piątek wyrwę go gdzieś po ~260$

#telefony #smartfony #smartfon #rugged #doogee #gearbest

SnikerS89 - Spodobał mi się telefon rugged Doogee S60. Używał go ktoś? W teorii fajni...

źródło: comment_E7k1WeAVyrFJl8H4DF0IUbvUn3seJ4SN.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@SnikerS89: @uabit: Odradzam model S20, fajnie się prezentuje ale po pół roku odkleiło mi się gumo-tworzywo, niby miał być pancerny, zgłosiłem do Gearbesta i mnie elegancko odprawili z niczym :)
  • Odpowiedz