Wpis z mikrobloga

Trochę audio do sprzedania.

1. Kolumny Canton Karat 60 - duże monitory od niemieckiego potentata głośnikowego.
Zestaw 3 drożny w obudowie zamkniętej wyposażony w 26 cm głośnik niskotonowy, 12 cm głośnik średniotonowy oraz 25mm kopułka aluminiowo-manganowa dla tonów wysokich. Dźwięk żywy, szeroki, góra nie natarczywa, bas jak na tą wielkość i rodzaj obudowy rewelacyjny pod względem zarówno zejścia jak i szybkości.
Dodatkowym atutem mogą być także maskownice z aluminiowej siatki, świetnie chronią przed brzdącami.
Moc nominalna 100 w, impedancja 4 ohm, pasmo przenoszenia 22hz - 30 khz, waga 16.5 kg szt.
1160 zł - allegro wysyłka, 1050 zł odbiór osobisty Warszawa.
Stojaki mogę sprzedać oddzielnie.

2 Kolumny bipolarne Quadral Argent Phase S.
Bipolarne idąc za definicją "kolumny emitujące dźwięk do przodu i do tyłu kolumny, w tej samej fazie. Promieniowany do tyłu dźwięk odbija się od ścian pomieszczenia i dociera do słuchacza z kilku milisekundowym opóźnieniem, co potęguje wrażenie przestrzenności i głębokiej sceny dźwiękowej"
Zestaw w obudowie zamkniętej został wyposażony w 13.5 cm głośnik średnio-niskotonowy umieszczony z przodu, 25 mm kopułkę umieszczoną również z przodu oraz 17 mm kopułkę na tyle obudowy.
Skuteczność 86db/1w/1m, impedancja 4-8 ohm, pasmo przenoszenia 50hz-22khz.
450 zł - allegro wysyłka, 400 zł odbiór osobisty Warszawa.

3 Odtwarzacz CD Denon dcd-1400.
Bardzo dobra maszyna za rozsądne pieniądze, spokojnie można go stawiać w szranki z sansui cd-x501i oraz kewnood pd-990sg które również miałem okazję posiadać.
Odtwarzacz wyposażony jest w moje ulubione kości DAC 2x Burr Brown PCM56P-j oraz bardzo dobry laser sony KSS-152A.
Dźwięk, duży żywy oraz neutralny, scena bardzo dobra i to co najbardziej lubię w tych przetwornikach czyli świetna dynamika.
Na wyposażeniu znajduje się zarówno wyjście optyczne (spdif) jak i cyfrowe (coaxial) dzięki czemu może posłużyć jako transport do każdego DAC.
Sprzęt przeszedł mały przegląd, zostały wymienione również paski od szuflady.
Czyta bez problemu również nagrywane płyty.

280 zł - allegro wysyłka, 250 odbiór osobisty Warszawa.

4 Słuchawki koss porta pro w wersji black, nie gra prawa słuchawka.
Jedna już była wymieniana na oryginalną przez warszawski mp3store.
Nie są już mi potrzebne a mogą się przydać komuś na części lub do naprawy.

42 zł - allegro wysyłka, 30 zł odbiór osobisty Warszawa.

#audio #audioboners #audiofile #sluchawki #sprzedam
Ojezu - Trochę audio do sprzedania.

1. Kolumny Canton Karat 60 - duże monitory od ...

źródło: comment_qObA23AXi3hx94Lc9qyWl55a4g28paeg.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ojezu: Bym zapomniał, skuteczność w canton to aż 93.4 db, na nie trzeba daleko kręcić a i świetnie powinny się nadać do lamp małej mocy.
  • Odpowiedz
Tego Ci nie powiem akurat, ale to taka ladna edycja byla, w Holandii malo brakowalo, a wydrapalbym biale. Edycja gold, bodajze?
  • Odpowiedz