Wpis z mikrobloga

e5470.


@ksiak: nie ma na to wpływu, ale warto być cierpliwym, gdy robiłem aktualizację i kilka tygodni wcześniej się dało, jak patrzyłem w tym tygodniu to generalnie jest słabszy wybór używek w lepszym cenach. Jak handlarze dostaną kolejne palety z laptopami to może znowu będzie ciekawiej.
@Pustulka: no raczej nie bardzo, śledzę również ten rynek i nie da się kupić w tej cenie. A jak się pojawi to totalny szrot. Wersji i7 albo z fullhd pod 2k podchodzą. O ile jeszcze z 840 g1 można kupić ale już raczej bez FHD i o i7 można zapomnieć.
@ksiak: Zależy o jakiej konfiguracji piszesz jeżeli to były hq z matrycą od hd+ w górę to oczywiście, że nierealne, konfiguracje z i3u były i hd były, ale już nie pamiętam, gdzie je widziałem. Na europejskich ebayach obecnie również gorzej z wyborem i to dotyczy większości używek. Oczywiście tak jak piszesz najprawdopodobniej znalezienie ciekawego e5470 w tym roku będzie nieosiągalne, może w styczniu będzie lepiej.
@ksiak: no nie wiem, ja bym pewnie nie kupił i polował na jego konkurenta tj. t440p w jakiejś rozsądnej konfiguracji za 1000-1200 zł(obecnie słabo z tym), ale jakim i7?
@Pustulka: i7-4600m, t440p ma tragicznego touchpada wiem, że można go zmienić ale nadal nie ma rewelacji. Tak naprawdę poluje już na coś od roku i ciężko właśnie by miało matrycę co najmniej hd+ oraz i7 w cenie poniżej 1.5k
@ksiak:

i7-4600m

To bym nie brał.

Wiem, że ten touchpada jest straszny, przypominam sobie za każdym razem gdy muszę korzystać z t540p/t440p. :P Lombard ma t440p z i5-4300m z uszkodzoną matrycą za 750 zł, może sprzedaliby go za 700 zł lub mniej, dobrej jakości matryca auo full hd ips to 300 zł, touchpad z 17 USD. Przy odrobinie szczęscia może byś złapał i7-4700mq za 300-350 zł, a i5-tkę opchnął za 200