Wpis z mikrobloga

Wygląda na to, że typowe janusze próbują przycebulić na #allegro i zgarnąć nowy samochód. Jest teraz akcja na 18 lat serwisu i można wygrać 18 aut, wystarczy zrobić zakupy za 100zł i odpowiedzieć na pytanie.
Już 3 razy wystawiałem przedmiot za około 100zł, poszedł trochę drożej ale za każdym razem wygrany miał świeżo założone konto i po kilkunastu godzinach od wygrania konto jest zawieszone. Myślę, że wystarczy kupić i nie ma konieczności opłacenia towaru, żeby brać udział w losowaniu.
Ktoś ma podobny problem?
#allegro #cebula #janusze #wtf #pierwszywpisnamikro
  • 7
@MatiHanys: Wystaw za 99 :) Swoj drogą i tak taki januszek nie wygra auta. Są ludzie i grupy, które specjalizują się w takich loteriach. Kiedyś w orange była loteria, w której były do wygrania nowe czarne audi nie pamiętam modelu. Wystarczyło przez jakiś okres wysłać jak najwięcej smsów. Grupa ludzi kupowała startery i non stop wysyłali smsy na zmianę. Po jakimś czasie pół wioski na mazurach jeździło czarnymi audi :) O
@Non_vincere_te: Nie pomoże wystawienie za 99, bo to licytacja i nie tylko te nowe konta licytowały. Dziwi mnie taka postawa, bo teraz konto na allegro weryfikuje się przelewem, więc chyba już uniemożliwili sobie jakikolwiek zakup (można kupić bez konta) czy sprzedaż na allegro.