Wpis z mikrobloga

Śmiech na sali. Canal + postanowiło wreszcie wejśc do Internetów i udostępnić swoje kanały dla szerszego grona. Jest jeden haczyk. Cena z kosmosu albo przynajmniej ze stratosfery. Za 80-100 zł to abonenci CP mają dostęp do FULL opcji z Elevenami i HBO w pakiecie. Powinniście zrobić osobno pakiet z C+Sport / Sport 2 / nSport i osobno z filmowymi. Za kanały sportowe jestem wstanie zapłacić 10 zł za filmowe 20 zł.

Już nie mówiąc o tym, że każecie sobie płacić za paczkę HBO lub Eleven dopiero po wykupieniu pakietu Extra za 20 zł z niepotrzebnymi kanałami. Skoro chcę oglądać sport w Eleven lub film w HBO to po co mi kanały ogólne?

Na szczęście tutaj konkurencję mamy.
I tak w Ipla lub WP Pilot kupimy Eleven za 15 zł a na stronie operatora za 15,90 zł. Bez niepotrzebnych pakietów startowych.
HBO niedługo ma wystartować ze swoją paczką i jeśli dadzą cenę 20-25zł lub nawet 30-40zł ale do oglądania na 2-3 kanałach jednocześnie to będzie super.

A canal+ niech dalej żyje wysokimi abonamentami.
#pilkanozna #telewizja #netflix #hbogo #film #showmax #sport #canalplus
brednyk - Śmiech na sali. Canal + postanowiło wreszcie wejśc do Internetów i udostępn...

źródło: comment_3DbWE9BUZRvX66DSBvfFa73oSsGxgR5j.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@brednyk: juz sie nie moge doczekac konca umowy z nc+ ktora konczy sie w kwietniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a juz w tym miesiacu odebralem 2 telefony od nich z kolejnymi swietnymi ofertami i co najwazniejsze jesli sie zdecyduje to nie bede sie musial martwic o umowe bo automatycznie przedluza mi sie o 2 lata hehe #!$%@? mnie tym tekstem na sam koniec
  • Odpowiedz
@brednyk: dobra zobaczymy co zaproponują po końcu Ligi Mistrzów, wypełniałem ankiete u nich - teraz płace 89pln za opcje z c+ + Eleven ale bez HBO. Zobaczymy z czym wyskoczą za pare miesiecy jak mi sie skonczy umowa. Szczerze nie chce mi się na te smietnik Polsat przechodzic bo technicznie to przepasć te ich dekodery i opcje
  • Odpowiedz
@Adams_GA: za samą ligę polską i angielską gdzie w Elevenach za 15 zł cztery TOP ligi + F1?
Gdyby jeszcze za te 80 zł można było oglądać na 3-4 ekranach jak u konkurencji Netflixa. A tak wolę kupić pakiet Eleven + Netflix.
  • Odpowiedz
@brednyk: + NBA + gale MMA + ręczna + Żużel + siatkówka + Ekstraklasa, LM, BPL? Ja rozumiem, że możesz mieć to w dupie, ale wycenianie kanałów sportowych C+ na 10 zł za miesiac to jest kabaret dopiero xD
  • Odpowiedz
@brednyk: ale wiesz że samo Eleven możesz wykupić u nich na stronie? Jest opcja 3 dni (9,9) - miesiąc (13,9 albo 15,9 zależy na ile umowę bierzesz) - pół roku (89,9) - rok (159,9)

Jedyny problem to brak dostępu do kanałów sportowych c+ albo hbo go (chociaż gdzieś słyszałem że można za 20 zł/msc wykupić dostęp)
  • Odpowiedz
@arkblame: bez przesadnego chwalenia chcemy tylko dodać, że u nas bez abonamentu jest taniej niż u samego Eleven i dodatkowo w pakiecie dorzucamy 31 kanałów "zwykłych" tj. TVP 1, Polsat, TVN. No i mamy apkę na Android TV oraz co czasami przydaje się podczas powrotów z pracy - można "słuchać elevenów" bo jest odtwarzanie w tle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kwmaster: szanse zawsze są, nadzieja w końcu umiera ostatnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) - a tak poważnie - Jesteśmy otwarci na współpracę nie tylko z HBO, będziemy systematycznie powiększać nasza ofertę. Póki co mamy kilka niezłych kanałów filmowych. Jak coś się będzie zmieniać to będziemy ogłaszać. :D
  • Odpowiedz
@arkblame: wiem, sam jednak korzystam z abonamentu na @WPpilot. Z dwóch względów. Eleven na elevensports.pl jest złotówkę droższy a poza tym korzystają z Flasha i musiałbym trzymać tę przestarzałą technologię tylko dla nich.

@WPpilot niestety ale otwarzanie w tle nie działa w pakiecie Eleven + 31 kanałów. :(
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ręczną na poziomie ma Eleven a konkretnie LM, sensowniejsze MMA jest w Polsacie. Za samą ekstraklasę i angielską mogę zapłacić max 10 zł. Za siatkówkę i NBA drugie 10 zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@brednyk Ale Ekstraklasa jest kilkunastokrotnie drozsza od innych lig. Więc nigdy nie będzie taka tania. PL to też najdroższa z lig zagranicznych.
  • Odpowiedz
ale wycenianie kanałów sportowych C+ na 10 zł za miesiac to jest kabaret dopiero xD


@Adams_GA:
Dla mnie są warte 0 zł. Nie oglądam w ogóle sportu. Czy to wzmacnia śmieszność tego 'żartu'? xD
  • Odpowiedz