Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: jak pewien stary oszust w muszce, zatruł młodym ludziom umysły absurdalnymi kłamstwami o "komunistycznej ue", czy "wolnościowych dyktaturach", to nic dziwnego, że są skłonni uwierzyć w chore bzdury typu antykomunistyczny kolektywizm i głosić rakowe hasła jak "kapitalizm to socjalizm, jedną drogą nacjonalizm"
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Jak ktoś nazywa PiS czy PO prawicą, to mi się niedobrze robi.PiS to katole, nacjonaliści i socjaliści, a PO to socjalliberałowie.Ja jestem Konserwatywnym liberałem, i żadna z tych partii nie jest dla mnie wybieralna.Po za tym obie te partię miały afery w których okradli obywateli, i jeszcze tworzyły wiele stołków by ich koledzy też mogli to robić.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: programowo może i tak, ale "po owocach ich poznacie" więc w rzeczywistości raczej niekoniecznie XD
za wikipedią (tak, tak wiem - super źródło XD):
Najistotniejszymi zasadami, którymi kierują się obecnie chadecy są:

uznanie istnienia pierwiastka duchowego;

tak jak Pan Jezus powiedział. TV Trwam i RM to w PiS jedyny pierwiastek "duchowy", a właściwie "propagandowy" XD

etyka w polityce;

reality

godność człowieka;

what u duin?

dbałość o dobro wspólne;

reality

doskonalenie
  • Odpowiedz
@banan_termoaktywny:

tak jak Pan Jezus powiedział. TV Trwam i RM to w PiS jedyny pierwiastek "duchowy", a właściwie "propagandowy" XD

etyka w polityce;

Minister wyleciał za niewykazanie zegarka w zeznaniu majątkowym. Obecnie można nie wykazać majątku wartego setki tys złotych i nic. Największy awans ze wszytskich krajów w indeksie korupcyjnym. Z 62 miesjca współdzielonego z Kubą na 28, w bezpośrednim sąsiedztwie Portugalii i Izraela

reality

godność człowieka;

Znaczny wzrost wynagrodzeń, znaczny
  • Odpowiedz
@chanelzeg: No tak. Wszystko o czym piszesz to zasługa rządów PO/PSL i Pana Prezydenta Europy, Prezesa Rady Ministrów Donalda Franciszka Tuska - wielkiego patrioty i odważnego polityka. Niestety takie podejście do zarządzania państwem jest obce Prawu i Sprawiedliwości.
  • Odpowiedz