Wpis z mikrobloga

@anymous_: ja nie widzę żadnych aktywności znajomych bo ci których obserwuje nie publikują nic prywatnego i przeglądam sobie tylko posty ze stron np łowcy gier, jak sam nie stalkujesz ludzi którzy cię nie obchodzą to w czym problem xD
@tozalezyogunie wbrew pozorom portale społecznościowe są jednym z większych przyczyn stresu. Patrzysz jakieś inni mają super życia, a ty tylko praca, dom i wyjście na basen w sobotę. A inni super śniadania, piękne kolacje, bungee, fitness. I są jeszcze bardziej nieszczęśliwego od ciebie, bo inaczej by nie dawali #!$%@? o to, czy ktoś zobaczy co zrobili;)
innych


@anymous_: Założyłem fejsa, żeby być na czasie bo nawet moi teściowie go mają i odnowić kontakt ze starymi znajomymi, rodziną, wpaść w ten wir spontanicznych rozmów, zagadywanek, zaproszeń od dawno nie widzianych ludzi etc. Po dwóch miesiącach całkowitej ciszy, grupie ludzi w znajomych mniejszej niż moja klasa w podstawówce i dosłownie jednej rozmowie przez messengera z kuzynem przestałem się całkowicie logować. Po jakimś czasie dostałem info od facebooka, że zawiesieli